Goodr wydaje oświadczenie o odwołaniu piątego dorocznego wielkiego konkursu Gunna’s Great Giveaway w Walmart

#image_title

W weekend frontman YSL, Gunna, miał poprowadzić swoją piątą doroczną imprezę Gunna’s Great Giveaway w Walmart sponsorowaną przez firmę Goodr, która wydała oświadczenie o przyczynie odwołania. To rozdanie miało nastąpić zaledwie kilka dni po zwolnieniu Gunny z więzienia hrabstwa Fulton po zawarciu ugody w sprawie YSL RICO wraz z Young Thug i wieloma innymi członkami i podmiotami stowarzyszonymi YSL.

Goodr wydał oświadczenie o odwołaniu wydarzenia, mówiąc: „Goodr był zasmucony, gdy dowiedział się o decyzji Walmart o odwołaniu 5. dorocznej imprezy Gunna’s Great Giveaway. Gunna i cały zespół Goodr nie mogli się doczekać, aby rozjaśnić święta 1000 zarejestrowanych rodzin. Jesteśmy świadomi, jak wiele obiecane prezenty znaczą dla tych rodzin i wspólnie pracujemy nad znalezieniem alternatywnego rozwiązania. Zarejestrowane rodziny będą na bieżąco informowane o statusie wydarzenia. Goodr przeprasza za wszelkie niedogodności spowodowane tym nieoczekiwanym zwrotem wydarzeń”.

Warto przeczytać!  Ezra Allen publikuje „Overcooked Tortilla”, „Snapchat Rapchaps” z udziałem Amber Ferraro i „chyba robimy to ponownie”

Departament Policji miasta South Fulton ogłosił anulowanie rozdania kart podarunkowych w South Fulton Walmart i powiedział, że wszelkie pytania należy kierować do sprzedawcy.

To wydarzenie ma miejsce zaledwie kilka dni po zwolnieniu Gunny z więzienia. Raper zaakceptował ugodę dotyczącą aktu oskarżenia RICO wniesionego przeciwko innemu raperowi z Atlanty, Young Thugowi i 28 innym oskarżonym.