„Gotta Move On” Diddy’ego staje się jego 11. numerem 1 wśród przebojów

Rekord numer jeden Seana „Diddy’ego” Combsa dla LOVE RECORDS, „Gotta Move On” z udziałem Brysona Tillera, wskoczył na szczyty medialnej listy R&B/Hip-Hop Airplay. Po tym, jak „Gotta Move On” dotarło na pierwsze miejsce, Combs ma teraz 11 hitów na szczycie list przebojów.

Pierwszy singiel z długo oczekiwanego nowego albumu Diddy’ego, „Gotta Move On”, został wydany w czerwcu przez jego wydawnictwo LOVE RECORDS we współpracy z Motown Records. Melodia otwiera drzwi dla większej ilości muzyki; Jego nadchodzący album ma ukazać się na początku 2023 roku. Do tej pory piosenka i oficjalny teledysk Teyany „Spike Tey” Taylora zostały odtworzone ponad 95,8 miliona razy w serwisie YouTube.

Ponadto Diddy wydał w październiku pakiet zawierający trzy wersje „Gotta Move On”, piosenki, którą napisał wspólnie z J-Louisem, Teddy Waltonem, RNSOM, SllimWav i Roark Bailey. Oryginalna wersja utworu znajduje się w zestawie wraz z Queens Remix i Kings Remix. The Queens Remix zawiera Ashanti, Yung Miami i Bryson Tiller, wyprodukowany przez Rona Browz. The Kings Remix zawiera Fabolousa i Tory Lanez, remiks DJ-ski autorstwa Cool and Dre oraz oryginalny, przebojowy singiel „Gotta Move On” z udziałem Brysona Tillera.

Warto przeczytać!  Meghan Markle mówi, że nie była traktowana „jak czarna kobieta” aż do przeprowadzki do Wielkiej Brytanii

Post „Gotta Move On” Diddy’ego staje się jego 11. przebojem nr 1 pojawił się jako pierwszy w The Source.