Gruby Joe mówi o utracie Grammy dla Chance’a z raperem

Fat Joe miał jedną z najwspanialszych karier w hip-hopie. Raper z Bronxu ma na koncie mnóstwo przebojów. Pomimo lat sukcesów, Fat Joe nadal nie zdobył nagrody Grammy. Chociaż był nominowany kilka razy, była to ceremonia z 2017 roku, którą Joe wciąż jest rozczarowany.

Podczas niedawnego wywiadu dla GQ, Joe otworzył się na temat utraty nagrody Grammy za najlepszy występ rapowy na rzecz „No Problem” Chance The Rappera w tamtym roku. „All the Way Up” było większe. Nie tylko to, jeśli ludzie rozumieli kulturę, Remy i ja byliśmy jak Robin Hood i Kopciuszek” – powiedział.

NOWY JORK, NOWY JORK — 24 PAŹDZIERNIKA: Fat Joe występuje na scenie podczas Angel Ball 2022, którego gospodarzem jest Gabrielle’s Angel Foundation na Cipriani Wall Street, 24 października 2022 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Dimitrios Kambouris/Getty Images dla Gabrielle’s Angel Foundation)

Warto przeczytać!  Przyszłość „Wonder Woman” i „Black Adam” pod znakiem zapytania w DC Studios
Czytaj więcej: Fat Joe świętuje 29 lat od wydania swojego debiutanckiego albumu

Joe mówi, że Chance to „fajny facet”. Ale nadal uważa, że ​​on i Remy powinni byli wygrać. „Dali go Chance the Rapper – i po co? Nie będę okazywać braku szacunku, ale dali mu to jako dowód, którego już nawet nie wiem. o to mi chodzi. Nawet nie wiem, czym nas pokonał. Czy rozumiesz? To samo stało się z nami w przypadku „Lean Back”. W 2005 roku straciliśmy tytuł Najlepszego Występu Rapowego Duetu Lub Grupy przez, kim są ci faceci? Co to za facet z dziewczyną, Fergie?

Joe nawiązywał do utworu „Let’s Get It Started” zespołu Black Eyed Peas z 2005 roku. „Chodź, bracie. Nie wiem, w jakiej piosence – dodał. „Jak to jest lepsze od „Lean Back”?” W wywiadzie dla GQ Joe otworzył się również na temat pierwszego spotkania z Big Pun. „kiedy spotkałem Puna po raz pierwszy, opowiadał mi historię swojego życia. Pomyślałem: „Hej, dlaczego ten facet mówi mi o wszystkich swoich pieprzonych sprawach?” To nie jest to, co robimy. Ale on po prostu chciał należeć. Był prawdziwym kolesiem i chciał mieć tylko załogę.

Warto przeczytać!  Gry online wymykają się spod kontroli? Mężczyzna naruszył postać żeńskiej streamerki Twitcha w COD Warzone! „Połóż się na łóżku”;

Jeśli chodzi o to, jak czuł się po stracie Puna, Joe powiedział, że był „zdruzgotany”. „Kiedy mówisz o Big Pun… to było druzgocące. Zniszczyło mój świat. Nawet nie wiem, jak ci to wytłumaczyć. Więc oto jesteśmy, bracia, lecimy wysoko, razem się bogacimy. Zrobiliśmy to!”

Sprawdź pełny wywiad Fat Joe dla GQ tutaj.