Gunna unikana przez YSL, aktualizacja startu, przeprosiny 50 Centa dla Megan Thee Stallion

#image_title

Gunna:

Wygląda na to, że członkowie i partnerzy YSL skończyli z Gunną. Obrzucają go zimnym ramieniem i oskarżają o odwrócenie się od swojej załogi. Gunna wygłosił swoje pierwsze oświadczenie od czasu zwolnienia i przemawiał w YSL i Lil Keed. Posty Gunny nie zostały dobrze przyjęte przez brata Keeda lub brata i siostrę Thuga.

Ne-Yo:

Ne-Yo położył kres plotkom o niewierności, kiedy ujawnił dziecko, które spłodził poza małżeństwem z Crystal Smith. W internetowym poście we wtorek Ne-Yo okazał miłość wszystkim szóstkom swoich dzieci i podziękował ludziom, którzy pomogli je wychować. W poście NeYo pokazał selfie ze swoim chłopcem, a matką jest prawdopodobnie wpływowa osoba w mediach społecznościowych o imieniu Sade, która jest ponownie w ciąży. Możliwe, że to dziecko Ne-Yo, ale nie jest to potwierdzone.

Warto przeczytać!  Posunęła się za daleko: włożyła zużytą prezerwatywę od innego faceta do burrito swojego chłopaka za rzekome zdradzanie jej!

Odlecieć:

Pojawiły się nowe szczegóły dotyczące śmierci Takeoffa. Według komika Shawty’ego Shawty’ego śmierć Takeoffa była rzekomo wynikiem kłótni o załadowane kości. Powiedział cytat: „Quavo zauważył, że kości nie były prawidłowe i od tego zaczęła się kłótnia. Wszyscy wiedzą, że Quavo ma na niego gębę, wszyscy wiedzą, że Quavo gadałby bzdury. Nie sądzę, żeby to była atmosfera do gadania. Myślę, że byli na czyjejś karcie i musisz to uszanować [that]”. Patrick Clark, lat 33, jest oskarżony o morderstwo Takeoffa, został zwolniony w zeszłym tygodniu po wpłaceniu kaucji w wysokości 1 miliona dolarów i ma stawić się w sądzie w marcu,

50 centów:

Soulja Boy wezwał raperów za to, że nie bronili Megan Thee Stallion. Kilka dni później 50 Cent przeprosił Megan za to, że nie wierzył w jej zeznania na temat Tory’ego Laneza. Fif mówi, że początkowo nie wierzył Megan po tym, jak skłamała na temat stosunków seksualnych z Tory, ale po usłyszeniu znużonego telefonu Tory’ego z Kelseyem w więzieniu zmienił zdanie. Tory miał zostać skazany jeszcze w tym miesiącu, ale został przesunięty na 28 lutego. Zatrudnił byłego prawnika Suge Knighta i Snoop Dogga i złożył wniosek o nowy proces.

Warto przeczytać!  NWT Sam wykorzystuje swój naturalny flow, aby przyciągnąć uwagę branży muzycznej

Maks B.:

Według French Montana, Max B wróci do domu w kwietniu. French podzielił się tą wiadomością w mediach społecznościowych, publikując na Twitterze nowy teledysk Maxa B do utworu „Lemonade” z Coke Boys 6. Max B został skazany na 75 lat więzienia i od 2009 roku przebywa w więzieniu pod zarzutami spisku związanymi z napadem z bronią w ręku, porwaniem i morderstwem. W 2019 roku z nieujawnionych powodów jego wyrok został skrócony do 12 lat.

Źródło