Gunna zdyssowana przez Lil Durka i nieobserwowana przez Lil Baby

Po zwolnieniu Gunny z więzienia w wyniku ugody świat rapowy zareagował mieszanymi emocjami. Wielu uważało, że raper YSL donosił na swoich współoskarżonych, podczas gdy inni rozumieją okoliczności. Jednak niektórzy najwyraźniej zajmują silniejsze stanowisko. Lil Durk drażnił się z piosenką na Instagramie, która najwyraźniej rzucała cień na Gunnę, podczas gdy Lil Baby przestała obserwować rapera „pushin p” na Instagramie.

NOWY JORK, NOWY JORK — 2 MAJA: Gunna bierze udział w imprezie charytatywnej Costume Institute 2022 z okazji In America: Antology of Fashion w Metropolitan Museum of Art 2 maja 2022 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Sean Zanni/Patrick McMullan za pośrednictwem Getty Images)

„Co się stało z Wergiliuszem? On prawdopodobnie powie”, raper Durk w piosence drażnić. „Pozwalam mu odejść, ponieważ Timo nie sprzedaje / Dziękuję 7 i Booka, przechwalam się Melvinem / Kiedy Lil Boo i oni wściekają się, to nie jest nic, co możesz im powiedzieć / Mogę ci powiedzieć, co zrobiłem dla ulic / dostałeś papierkową robotę, zrobiłeś to i dotarłeś / Dostałem się do Clubhouse i dostałem wołowinę.

Warto przeczytać!  Wywiad z autorem tekstów / pisarzem / malarzem GaKnew Roxwel

Co więcej, zarówno Durkio, jak i Gunna pojawili się w utworze „What Happened To Virgil”, co naprawdę wskazuje na ten diss. Jest też wzmianka o papierkowej robocie. Chociaż można to szczerze zinterpretować jako otwarty diss, trudno nie myśleć o Gunnie, biorąc pod uwagę ich współpracę i terminowość jego wydania. Mimo to ten jest stosunkowo wysoko w powietrzu.

Tymczasem fani o sokolich oczach zauważyli, że Lil Baby przestał śledzić swojego współtwórcę „Drip Too Hard” na Instagramie. To, co sprawia, że ​​​​ta wymiana jest interesująca, to fakt, że raper It’s Only Me ma wspólny album z obydwoma tymi artystami. W rzeczywistości, biorąc pod uwagę szerokie nakładanie się ich fanów, ta wiadomość jest tak samo smutna, jak zrozumiała. W obecnej dyskusji na temat donosicielstwa artyści muszą gdzieś wytyczyć granicę.

Warto przeczytać!  Ty Dolla $ign zabiera głos po tym, jak ujawnia, że ​​był hospitalizowany po ciężkim wypadku

Te wydarzenia miały miejsce podczas procesu Young Thug RICO, w którym stoi wraz z 13 innymi współoskarżonymi. Co więcej, ostatnią aktualizacją, jaką otrzymaliśmy, było zgłoszenie, że ktoś próbował przemycić marihuanę do anonimowego oskarżonego.

Co sądzisz o tym, że Lil Durk najwyraźniej zdyskredytował Gunnę i Lil Baby, który przestał obserwować swojego partnera z Atlanty? W każdym razie daj nam znać w komentarzach poniżej. Ponadto, jak zawsze, sprawdź ponownie w HNHH, aby uzyskać najnowsze informacje od Gunny, zarzuty o kapuście i sprawę YSL.

Źródło