Gwiazda NBA A’Mare Stoudemire aresztowana!!!!!

#image_title

Gwiazda NBA A’Mare Stoudemire aresztowana!!!!! Była gwiazda Knicks została aresztowana w sobotę wieczorem pod zarzutem przemocy domowej.

Według nypost.com gwiazda NBA A’Mare została aresztowana w swoim mieszkaniu w Miami po rzekomym uderzeniu pięścią jednej ze swoich córek w szczękę i pobraniu krwi.

Po pierwsze, grozi mu kara za wykroczenie. Zgodnie z zapisami Miami-Dade Correction, w niedzielę o 4:09 został ukarany mandatem, a kaucja została ustalona na 1500 dolarów.

Po drugie, w swoim raporcie z aresztowania, według policjanta, który go sporządził, powiedział:

Zauważyłem plamy krwi na swetrze i spodniach dresowych ofiary. Matka ofiary pokazała mi zdjęcie, które otrzymała od swojej córki, na którym widać płaczącą ofiarę i krew spływającą jej po twarzy.

Stoudemire i jego była żona Alexis mają czworo dzieci, w tym dwie nastoletnie córki. Do niedzieli rano nie jest jasne, która córka brała udział w rzekomym incydencie.

Warto przeczytać!  Chwała Pandemii z Lance'em Blakiem [Interview]

Po trzecie, Alexis podobno udała się do domu Stoudemire po tym, jak ich córka „prosiła o pomoc”, a Stoudemire powiedział swojemu byłemu, że ich córka „daje postawę” swojej babci i że rzekomo „kontynuował bicie jej” po tym, jak ją uderzył.

Stoudemire powiedział glinom, że jego córka otrzymała od niego okrzyki za brak szacunku i kłamanie.

Wreszcie gwiazda NBA A’mare Stoudemire została aresztowana po rzekomym incydencie, który miał miejsce kilka godzin po tym, jak Stoudemire ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie w Miami.

Oprócz tego, że wszyscy nie znamy tajników relacji między jego córką a nim, przedstawimy więcej szczegółów tej historii, gdy tylko będą dostępne.

Aby uzyskać więcej wiadomości, wiadomości rozrywkowych i sportowych, przejdź do kanału YouTube, wiadomości o hip-hopie bez cenzury. To najlepszy kanał dla hip-hopu!!!!!

Warto przeczytać!  Pardison Fontaine broni kobiet przed werdyktem Tory'ego Laneza