Hawd nadchodzi z nowym upałem!

Z Nowego Jorku rozkwita pochodzący z Brooklynu wierszyk The Hawd! Wywodzący się z Atlanty przez Brooklyn, The Hawd doskonalił swoje rzemiosło i kunszt w jednym z renomowanych muzycznych ośrodków w kraju. W ten sposób wypracował charakterystyczne brzmienie, które przyciąga szerokie grono odbiorców.

Niestety, wkrótce po osiedleniu się w nowym domu, The Hawd i jego rodzina zostali dotknięci serią tragicznych wydarzeń, które ich cofnęły. W młodym wieku dwunastu lat Hawd niestety stracił brata, zanim jego matka zmarła sześć lat później tego samego dnia. Ale nie pozwalając, by niepowodzenie ich powstrzymało, ustawiło The Hawd na lepszy powrót! W rzeczywistości zamienił ten ból w motywację i zaczął krzątać się i zarabiać pieniądze. Pozwoliło mu to podróżować tam iz powrotem, gdzie zyskał sławę w obu stanach. Przemierzając wschodnie wybrzeże, The Hawd zdobył już serca, uszy i oczy fanów w Nowym Jorku i Atlancie. Był zdeterminowany, aby zrobić wszystko, aby odnieść sukces!

Warto przeczytać!  Wywiady Urban Vault – SoulRocca

Gotowy do szturmu na grę muzyczną, The Hawd zaczął profesjonalnie realizować swoją pasję. W 2019 roku rozpoczął współpracę z Quando Rondo nad ich skwierczącym singlem „ZGBDT”, wyprodukowanym przez Quay. Podążając za szumem, The Hawd wydał mnóstwo albumów studyjnych. Dokładnie trzy albumy studyjne w ciągu trzech lat. Kolejne reedycje pojawiły się jako Bottom Up, It’s Time Gang i Bottom Up 2. Wraz z dwoma dodatkowymi singlami. Będąc zajęty i zajęty, The Hawd nadal doskonali swoje rzemiosło i wydaje hity, podczas gdy obecnie pracuje nad nową muzyką. Bądź na bieżąco w Hip Hop Since 1987, aby uzyskać więcej muzyki, wiadomości i aktualności dotyczące wschodzącego rytmu. Na koniec daj nam znać, co myślisz!

Warto przeczytać!  Poznaj artystę hip-hopowego i gospodarza Cypher TV TDIMUZIK

© 2022, alana. Wszelkie prawa zastrzeżone.