Headie One powraca do „Martin’s Sofa” na nowym singlu

Headie One wspomina walkę na swoim długo oczekiwanym nowym singlu „Martin’s Sofa”.

Podczas gdy fani oczekują jego drugiego albumu, brytyjski raper wiertniczy nadał ton nowemu rokowi swoim najnowszym singlem. W „Martin’s Sofa” Headie mierzy się z elegancką produkcją od M1OnTheBeat, który sampluje wersję „Wildfire” Jeni Suk zespołu SBTRKT”. To ten sam talent, którego użyto w „Palmach” Flatbush Zombies.

Kojąca próbka wokalu zamienia się w puste płótno, gdy Headie One zastanawia się nad zmaganiami, z którymi musiał się zmierzyć przed sławą. Dodatkowo zastanawia się nad powrotem do tego mrocznego miejsca w swoim życiu, jeśli sława zniknie.

PARYŻ, FRANCJA — 18 STYCZNIA: Headie One ma na sobie szarą kurtkę Givenchy, na zewnątrz Givenchy, podczas Tygodnia Mody w Paryżu — Odzież męska jesień-zima 2023-2024, 18 stycznia 2023 r. w Paryżu, Francja. (Zdjęcie: Claudio Lavenia/Getty Images)

Warto przeczytać!  Album Backlog Cz. 10: Curren$y, Big KRIT, NBA YoungBoy i The Cool Kids

Jak powiedział Complex, „Martin’s Sofa” jest hołdem dla starego przyjaciela, który pożyczył swoją kanapę raperowi, gdy wpadł w trudne chwile. Przed Bożym Narodzeniem raper „Rose Gold” połączył się z Martinem, aby na krótko się zameldować i podziękować. Jednak później kupił Martinowi nową kanapę.

Teledysk do „Martin’s Sofa” przedstawia brytyjskiego rapera, który na nowo wyobraża sobie swoje dni w pułapce i stara się związać koniec z końcem. Martin pojawia się także w filmie wyreżyserowanym przez Nathana Tetty’ego.

Headie wcześniej napomknął o „Martin’s Sofa” w swoim poprzednim singlu „50s”. W piosence zasugerował, że jego nowe wydawnictwo będzie pierwszym singlem z jego drugiego albumu. Zgodnie z komunikatem prasowym, kontynuacja Edny ma ukazać się w tym roku.

Warto przeczytać!  Dzisiaj w historii hip-hopu: Dr. Dre wydał swój drugi solowy album „The Chronic 2001” 23 lata temu

Sprawdź jego nowy singiel poniżej.

Cytowane teksty
Brat dostał ósemkę za zacier, żadnych słodyczy,
A teraz musi czekać, aż będzie wolny, gluten
OT chłopie ale kiedy dochodzę do kaptura, robię uciążliwe
Miałem młotek na mnie, to przyszło, jakbym próbował zrobić ulepszenia w domu

Źródło