„Heroes & Villains” Metro Boomin: wszystko, co warto wiedzieć, w tym data premiery, lista utworów i grafika

Aktualizacja z 29.11.22: Metro Boomin wydało krótki film Heroes & Villains, który ma towarzyszyć nadchodzącemu albumowi. Film wyreżyserował Gibson Hazard, a występują w nim Young Thug i Gunna jako reporterzy wiadomości, Morgan Freeman (który pracował z Metro i 21 Savage przy Savage Mode II) jako anioł na jego ramieniu, Lakeith Stanfield jako czarny charakter i sam Metro jako bohater. Ogłoszenie krótkiego filmu pojawia się po tym, jak Metro ujawniło grafikę dla Heroes & Villains, z których oba można zobaczyć poniżej.

23.11.22 Oryginalny artykuł:

Prawie cztery lata po swoim debiutanckim albumie Not All Heroes Wear Capes z 2018 roku, Metro Boomin powraca do muzyki ze swoim wyczekiwanym albumem Heroes & Villains.

Warto przeczytać!  Smoke DZA z udziałem Curren$y – Park Bench Blues

Pomimo plotek, że płodny producent odsunął album z powodu wydanego na początku tego miesiąca albumu Drake’a i 21 Savage’s Her Loss, ujawnił, że album będzie opóźniony, ponieważ nie mógł na czas oczyścić sampli. Album miał pierwotnie ukazać się 4 listopada, ale został przesunięty na grudzień.

„Nie udało mi się usunąć wszystkich sampli z mojego albumu na przyszły tydzień, więc wyjeżdżam teraz 2 grudnia, więc mam wystarczająco dużo czasu, aby upewnić się, że wszyscy otrzymacie to arcydzieło zgodnie z przeznaczeniem” – napisał na Twitterze. „Obiecuję, że warto czekać!! PS NIGDY nie przesunąłbym daty mojego albumu z powodu nikogo innego [laughing emoji]”.

Nie udało mi się zebrać wszystkich sampli na moim albumie na czas do przyszłego tygodnia, więc wychodzę 2 grudnia, więc mam wystarczająco dużo czasu, aby upewnić się, że wszyscy otrzymacie to arcydzieło zgodnie z przeznaczeniem. Obiecuję, że warto czekać!!
PS NIGDY nie przesunąłbym daty albumu z powodu nikogo innego 😂

Warto przeczytać!  Matka rapera YSL Yak Gotti zostaje aresztowana po przemycie tytoniu do Gotti w sądzie; Policja szuka również mamy dziecka Gottiego, ze względu na jej zaangażowanie

— Metro Boomin (@MetroBoomin) 26 października 2022 r

We wrześniu ubiegłego roku producent „Runnin” ogłosił, że porzuca swój nadchodzący projekt i udostępnił zwiastun o nadchodzącym projekcie na YouTube.

Wczoraj (22 listopada) Metro udostępnił na Twitterze okładkę swojego nadchodzącego projektu. Do tej pory nie opublikowano żadnej listy utworów ani funkcji długo oczekiwanego projektu, ale można założyć, że pojawią się one szybko.

Heroes & Villains ukaże się 2.12 nakładem Boominati Worldwide/Republic. Zamów go tutaj.