HHW Gaming: Nowy zwiastun „The Super Mario Bros. Movie” już jest, Twitter to uwielbia

Polecany film HipHopWired

BLISKO

Źródło: Nintendo / film Super Mario Bros

Nintendo wypuściło drugi zwiastun filmu Super Mario Bros. i tym razem uderza o wiele lepiej niż pierwszy.

Pierwszy zwiastun dał nam przedsmak nadchodzącej animowanej przygody Illumination, The Super Mario Bros. Movie, w której, ku konsternacji fanów, Chris Pratt podkłada głos ukochanemu hydraulikowi z gier wideo.

W drugim zwiastunie możemy lepiej przyjrzeć się wspaniałemu filmowi animowanemu i innym postaciom, które nie nazywają się Mario ani Bowser (Jack Black).

Dostajemy pierwsze spojrzenie na Princess Peach, której głosu użyczyła Anya Taylor-Joy. Ta brzoskwinia nie jest damą w niebezpieczeństwie, do której przywykliśmy w grach Super Mario Bros. Podobnie jak inne postacie, ma również zaktualizowany wygląd w filmie.

Warto przeczytać!  Keke Palmer wraz z Dariusem Jacksonem pokazuje swój rosnący brzuszek podczas wspólnego świętowania Bożego Narodzenia

Film Super Mario Bros

Źródło: Nintendo / film Super Mario Bros

Widzimy także Donkey Konga Setha Rogena, który przechodzi wizualną metamorfozę filmu. Nie usłyszeliśmy głosu Rogena jako kultowej postaci Nintendo.

Film Super Mario Bros

Źródło: Nintendo / film Super Mario Bros

Ponadto w nowym zwiastunie, który jak na ironię pojawił się po tym, jak materiały promocyjne z filmu w jakiś sposób wyciekły do ​​​​sieci, dowiadujemy się, że ten film będzie opierał się na wszystkich właściwościach gier wideo, w których występuje maskotka Nintendo.

Dostajemy trochę Super Smash Bros., odniesienia do innych gier Mario, a nawet ukochana Rainbow Road z Super Mario Kart będzie w filmie.

Jak brzmi Chris Pratt jako Mario? Mówi trochę bardziej jak ukochana włoska postać z gry wideo, a nawet daje nam przyjemne dla fanów „wahoo” i „proszę bardzo” w tym nowym zwiastunie.

Warto przeczytać!  Verde Babii – Jagged Edge (ekskluzywny teledysk)

Co fani mówią teraz o filmie Super Mario Bros.?

Mario

Źródło: Nintendo / film Super Mario Bros

W przeciwieństwie do pierwszego zwiastuna, w którym nikt nie mógł przejść obok dźwięku głosu Chrisa Pratta, odbiór wydaje się bardziej optymistyczny po drugiej zapowiedzi filmu.

Ten film jest pełen wystarczającej ilości usług dla fanów i wywołań zwrotnych do gier wideo, które ludzie mogą tolerować Chrisa Pratta wyrażającego Mario.

Film Super Maro Bros. pojawi się w kinach 7 kwietnia. Zwiastun i reakcje można zobaczyć w galerii poniżej.

Zdjęcie: Nintendo / Film Super Mario Bros