Hicoup to raper z wieloma talentami

Wyświetlenia 18

Poznaj Hicoupa

Co jest chłopaki? Głównym gościem dzisiejszego wieczoru jest mój chłopak Czkawka z New Jersey. Hicoup to niesamowite słowo mówione, liryczne woskowanie, poetycki MC. Naprawdę, RZADKO zdarza się usłyszeć tak niesamowitego, metaforycznie wypowiadanego tekściarza.

Właściwie to ciekawe, jak on i ja się poznaliśmy. Hicoup jest w grze od dłuższego czasu. Słuchałem go dużo wcześniej, zanim zacząłem z nim rozmawiać. Śledziłam go na Instagramie na obu moich kontach i zaczęłam zauważać, że niektóre moje posty mu się podobają. Śledził mnie z powrotem!

Pod koniec zeszłego roku napisałem swój pierwszy utwór „Paradise”. Jako utwór solowy czegoś mu brakowało. Zdałem sobie sprawę, że potrzebne są bary. Ale to dziwny utwór i zastanawiałem się, kto mógłby się na nim pojawić i go zabić? Jedyną osobą, którą chciałem to zrobić, był Hicoup.

Warto przeczytać!  Ośmioletni chłopiec z Chicago ujawnia, że ​​został uderzony pięścią przez dorosłego „lunchmana” w szkole

Więc podsunąłem mu ten pomysł i bardzo mu się spodobał! Potem zaczęliśmy dużo rozmawiać jak przyjaciele, a to jest jeden interesujący koleś.

Hicoup – Ciekawy koleś

Tak więc Hicoup jest nie tylko zabójczym MC, jest samotnym tatą i NIESAMOWITYM artystą wizualnym. TUTAJ MOŻESZ ZOBACZYĆ JEGO DZIEŁA. Jego synowie są bardzo uzdolnieni muzycznie. Wyraźnie miał na nich silny wpływ muzyczny. Co dla mnie oznacza dobre rodzicielstwo.

Hicoup – muzyka

Zapnij pasy, to będzie piekielna jazda!

Wszystkie bity i instrumenty Hicoupa są szalone. Nigdy nie robi tego samego utworu dwa razy, to na pewno. Nie można powiedzieć, że Hicoup to jedna nuta. Jest tak wszechstronny i potrafi dostosować się do każdego rytmu. Jak powiedziałem, byłem fanem, zanim zostałem przyjacielem. „Brother’s Keeper” to pierwszy utwór Hicoupa, jaki usłyszałem Klimat Trip Hopu wciągnął mnie NATYCHMIAST.

Warto przeczytać!  Sha Ek – 2022 – Powrót Jiggy [24-bit / 44.1kHz]

Potem są teksty! Człowiek od tekstów, jest taki intelektualny i po prostu nad głową pisze gówno w najlepszy sposób. Słuchasz jego utworów i myślisz, że muszę jeszcze raz posłuchać tych tekstów!

Pieprzony bit w „Heavily medicated” nadchodzi twardo! To genialne, jak dopasowuje swoje takty do tych bitów. Trzeba do tego świetnego ucha. Jestem zakochany. Jestem zakochany w hip-hopie Hicoup.

Przyszłość HICOUP

W najbliższej przyszłości pójdziesz do niego INSTAGRAMU oraz SPOTIFY i obserwowanie/subskrybowanie, ponieważ jest tak wiele do zobaczenia i usłyszenia. Więc zrób sobie tę przysługę. Następnie posłuchaj jego niesamowitego wywiadu w podcaście Crystallized Beats Underground Hip hop poniżej:

Zapisz się do naszego newslettera!

Oboje byliśmy naćpani, ale nie miejcie tego przeciwko nam! To wszystko w imię zabawy.

Warto przeczytać!  Snakehips Ft. BIA, Lucky Daye „Samotność”

SZUKASZ NOWEJ MUZYKI? KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ RO HUTCH

Źródło