Hip-hop znowu zagości na Ursynowie! Kogo możemy się spodziewać na Ursynaliach 2022?

Czy będzie mocno rapowo? Wszystko na to wskazuje!

Sezon letni i wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Wiecie, co to oznacza? Początek muzycznych wydarzeń, koncertów i festiwalów. W tym roku warszawscy zajawkowicze mogą liczyć na prawdziwą ucztę. Kiedy? Na nadchodzących Ursynaliach 2022!

Ursynalia 2022 – kiedy, co, gdzie, jak?

Ursynalia to sztampowa, cykliczna, warszawska muzyczna uczta z tradycjami, która już od lat przyciąga głodnych zabawy. Warszawskie Juwenalia po raz pierwszy miały miejsce w 1983 roku i do tej pory zrzeszają tłumy — szczególnie po pandemicznej rzeczywistości. Podczas tej warszawskiej imprezy na scenie mogliśmy oglądać sportowe konkurencje, kabarety czy seanse filmowe. Jednak wszystko idzie z duchem czasu — Ursynalia również. Właśnie dlatego już od dłuższego czasu na warszawskiej scenie możemy oglądać także przedstawicieli hip-hopu. Jak będzie w tym roku?

Warto przeczytać!  Szybkie 5 pytań i odpowiedzi: JIMMY ROCK, Legacy, Thomas Iannucci, Phathom i Adamariz

Ursynalia 2022 – kogo możemy się spodziewać na rapowej scenie?

Z pierwszych ogłoszeń wynika, że będzie mocno rapowo. Kogo zobaczymy na scenie? Wiadomo, że od zawsze Ursynów należy do Pezeta. W tym roku jednak na scenie pojawi się Tede, który póki co został ogłoszony jako jedna z głównych gwiazd. Kogo jeszcze możemy się spodziewać? Póki co wiadomo, że obok poczciwego Tedzika posłuchamy także Kartkyego. Reszta ogłoszeń dopiero przed nami.

Imprezy SGGW będą miały miejsce 3 i 4 czerwca. Kto będzie tam razem z nami?