Ice Spice odpowiada ludziom, którzy ujawniają jej muzykę

#image_title

Niepublikowana muzyka Ice Spice trafia do sieci, a tętniący życiem raper ma coś na ten temat do powiedzenia.

Pojawił się nowy utwór Ice Spice i Lil Tjay, który niedawno pojawił się w Internecie we wtorek (10 stycznia). Piosenka, zatytułowana „Gangsta Boo”, zawiera rapowanie przez Ice Spice fragmentu utworu Diddy’ego „I Need a Girl (Part 2)” z 2002 roku, w którym występują Loon, Ginuwine i Mario Winans.

„Złoczyńca dostanie to, co lubi (Grrah)/Więc jaki jest twój znak? Bo lubię cię (Like)”, Ice Spice rapuje w refrenie w swojej charakterystycznej kadencji w utworze wyprodukowanym przez RIOTUSA. „Mam miejsce, w którym moglibyśmy zostać na noc / Ale jestem zbyt nieśmiały, by cię zaprosić (Grrah) / Masz gangsta klimat (Vibe), a ja chcę gangsta boo (Boo) / Jeden z niebezpiecznych rodzajów (Grrah )/Próbuję zobaczyć, jak porusza się gangster.”

Warto przeczytać!  „SOS” SZA debiutuje na pierwszym miejscu z rekordową liczbą transmisji strumieniowych

Ice Spice zareagowało na wyciek piosenki w mediach społecznościowych.

„Przestań wylewać moje gówno, lmfaooo, to abop tho”, napisała na Twitterze z oczami serca i ognistymi emotikonami.

To nie pierwszy raz, kiedy nowicjusz musiał zająć się wyciekami online. W październiku 2022 roku Ice Spice odpowiedział na rzekome wycieki sekstaśmy na Twitterze.

Współpraca Ice Spice i Lil Tjay mogła zająć trochę czasu. W listopadzie ubiegłego roku połączyli siły, by rozdawać indyki na Bronksie.

W zeszłym tygodniu Ice Spice wydała swój najnowszy singiel „In Ha Mood” w serwisach streamingowych. Nowy utwór następuje po wydaniu w październiku 2022 roku utworu „Bikini Bottom”.

Zobacz reakcję Ice Spice na wyciek jej piosenki oraz fragment nowego utworu poniżej

Zobacz prawdziwe nazwiska raperów

Źródło

Warto przeczytać!  Wypakowali ich: Grupa Azjatów pobiła grupę Latynosów metalową rurą za rzekome wykrzykiwanie rasistowskich obelg!