Iranka zyskuje na popularności na Twitterze po tym, jak została zauważona podczas meczu piłki nożnej USA – Iran na Mistrzostwach Świata

Trendy Iranki na Twitterze podczas meczu USA-Iran World Cup

Obecnie w wiadomościach dominuje drużyna piłkarska Stanów Zjednoczonych, która walczy o mistrzostwo świata. Zwykle Stany Zjednoczone są znane z dominacji w sporcie międzynarodowym. Jednak gdyby Stany Zjednoczone nie wygrały dzisiaj z Iranem, zostałyby wyeliminowane. Na pytanie, czy Ameryka zdobędzie złoty medal, większość przypadkowych widzów odpowiedziała „nie”. Ale Ameryka wygrała z Iranem. Mimo to Iran ma ludzi do gadania i to wszystko przez jedną kobietę.

W erze mediów społecznościowych ludzie oglądają wydarzenia sportowe, a następnie sprawiają, że coś przypadkowego staje się wirusowe. Zwykle ma to coś wspólnego z wyglądem osoby, działaniami lub jakimś rodzajem sprzeczki. Co jakiś czas zdarza się sytuacja z niezwykle atrakcyjną osobą. To jest rzeczywiście to, o czym ludzie mówią, po tym jak Stany Zjednoczone wygrały z Iranem. Rzadko zdarza się, aby narody takie jak Iran były zaangażowane w cokolwiek poza tym, co donoszą krajowe wiadomości.

Warto przeczytać!  Blueface powala tatę Chrisean Rocka na ziemię

Jednak, gdy Ameryka wygrała z Iranem, aby kontynuować rywalizację o mistrzostwo świata, Iran odniósł symboliczne zwycięstwo. Kobieta pochodząca z Iranu stała się wirusowa, gdy została zauważona na trybunach. Nic więcej, nic mniej, kobieta po prostu cieszyła się grą. Ale kiedy widzowie ją przyjęli, zdali sobie sprawę, jaka jest ładna. W rezultacie przypadkowi fani umniejszali grę USA / Iran, aby skomentować kobietę.

Trendy Iranki na Twitterze podczas meczu USA-Iran World Cup

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…