J.Tim wydaje nową EP-kę „Miss The Love”

#image_title

Po ogromnym sukcesie swojego debiutanckiego albumu, Peter Andreevich Timofeev, znany również jako J.Tim, wydaje swoją drugą EP-kę „Miss The Love”. Jego korzenie sięgają Ukrainy i Niemiec, ale uważa się za Rosjanina, co daje mu wyjątkowy artystyczny posmak, który wskazuje na artystę, na którego wpływ ma wiele różnych gatunków muzycznych, takich jak house, hiphop, pop i trap, które zostały wtopione w tworzoną przez niego muzykę. Oprócz muzyki J.Tim pasjonuje się tańcem, który w 2014 roku wygrał mistrzostwa świata w tańcu hip-hopowym.

W 2021 roku wydał ten album zatytułowany „All Styles”, który był mieszanką muzyki house i hip-hopu, taki jak Payboy Remix, jakiego nigdy wcześniej nie słyszał żaden rosyjski artysta, zaznaczając nową obecność dzięki rosyjskiemu crossoverowi, który zyskał masową popularność w całym kraju. Moskwa i Sankt Petersburg, zbierają teraz świetne recenzje wśród fanów w USA, odkąd J.Tim uczynił Los Angeles drugim domem i studiem dla swojego albumu „Miss The Love” z 2022 roku.

Warto przeczytać!  Juelz Santana przyznaje, że LOX wygrał „Verzuz” przeciwko Dipsetowi

Wykorzystując w swoim najnowszym projekcie styl nowej fali nasycony popem i elektronicznym R&B, artysta skontaktował się ze swoimi fanami, aby nawiązać z nimi bliższą relację i skupić się bardziej na podróży, którą trzeba odbyć, by zostać artystą, oraz poszerzyć grono fanów w Stanach Zjednoczonych, wydając swój najnowszy album, Miss the Love. Dzięki popowym utworom, takim jak „Kiss ,You Are Not Mine & Instagram Model” jest jasne, że J.Tim jest doświadczonym wokalistą, który ma zasięg i wszechstronność, by być światową supergwiazdą. Celem EP-ki J.Tima jest włączenie jego kariery do głównego nurtu poprzez dalsze łączenie wczesnego uznania i wyróżnień, które otrzymał za swoje pierwsze dwa projekty, z planami wydania pełnej angielskiej wersji „Miss the Love” w najbliższej przyszłości .

Warto przeczytać!  Rosyjskie media publikują nagranie przedstawiające Britanny Griner pracującą w obozie pracy przymusowej!

Na całym albumie widać, że jego talenty twórcze są dobrze zintegrowane, ponieważ odgrywa główną rolę w produkcji każdego utworu, wokalu, pisaniu i całym procesie twórczym albumu, od początku do końca. . W 2023 roku planuje skoncentrować się na światowej trasie koncertowej, a także współpracować z głównymi amerykańskimi artystami przy swoim nadchodzącym albumie, który ukaże się w 2023 roku.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://instagram.com/jtim_shibuya

Posłuchaj jego muzyki:

© 2022 Logan. Wszelkie prawa zastrzeżone.