Jakie są warunki rozwodu Kanye Westa i Kim Kardashian?

Wczoraj ukazał się wywiad z Pusha T, w którym raper wypowiedział się przeciwko niedawnemu zachowaniu Kanye Westa. „To zdecydowanie na mnie wpłynęło” — powiedział. „To było rozczarowujące. Jako czarny człowiek w Ameryce nie ma miejsca na bigoterię ani mowę nienawiści. Więc tak. To było bardzo rozczarowujące, porozmawiajmy wprost.

West ponownie znalazł się na pierwszych stronach gazet, tym razem w związku ze swoim głośnym rozwodem z Kim Kardashian. TMZ poinformował, że para ostatecznie zdecydowała się na rozwód. Dzieci zostaną z Kim, ale zarówno ona, jak i West będą mieli do nich „równy dostęp”, choć West będzie musiał płacić 200 000 dolarów miesięcznie, a także połowę kosztów ich edukacji i bezpieczeństwa. Żadne z nich nie musi płacić alimentów drugiemu współmałżonkowi, a ich majątek zostanie podzielony zgodnie z umową przedmałżeńską.

Warto przeczytać!  Lizzo zwraca uwagę działaczy na rzecz sprawiedliwości społecznej podczas wręczenia nagrody People's Choice Champion Award

W kwietniu tego roku Kim ujawniła, że ​​po rozwodzie nie byli w kontakcie. „Przeszliśmy około ośmiu miesięcy, nawet nie rozmawiając ze sobą na początku rozwodu” – powiedziała. „A potem, wiesz, znowu zaczęliśmy rozmawiać i poszedłem na premierę Dondy. Nadal widywał się z dziećmi i tak dalej, tylko on i ja przez chwilę nie rozmawialiśmy. I myślę, że to wszystko, w związkach, tak będzie. Mam tylko nadzieję, mam nadzieję, że pod koniec dnia jesteśmy „celami wspólnego rodzicielstwa”.