Jamal Crawford mówi, że Jay-Z ma większy wpływ na hip-hop niż Eminem, 50 Cent się z tym nie zgadza


@dlchandler123

DL Chandler jest weteranem pisarskiej sceny waszyngtońskiego metra, pracującym jako dziennikarz, reporter i krytyk kultury. Początkowo jako freelancing w iOne Digital w 2010 roku, oficjalnie dołączył do zespołu iOne w 2017 roku, gdzie obecnie pracuje jako starszy redaktor dla Cassius Life i Hip-Hop Wired. DL obejmuje różnorodne tematy, w tym najświeższe wiadomości, politykę, muzykę i kulturę hip-hopową, modę i historię Czarnych. Obecnie kieruje kolumną SPIRIT.ED dla Cassius Life, która koncentruje się na napojach dla dorosłych i ich historii. DL pracował w przeszłości dla MTV News, Billboard i kilku innych publikacji. Jego pierwszy wielki przełom w dziennikarstwie nastąpił wraz z nieistniejącym już Politically Black w 1999 r., pierwszym w kraju czarnym portalem informacyjnym o polityce. DL jest rodowitym mieszkańcem Waszyngtonu i mieszka w rejonie Wielkiego Waszyngtonu.

Warto przeczytać!  Strumień: Rock B. – „RockBGroov'n”

Obserwuj @dlchandler123

Polecany film HipHopWired

BLISKO

Curtisa "50 centów" Jackson został uhonorowany gwiazdą na Hollywoodzkiej Alei Gwiazd

Jay Z jest bez wątpienia jednym z największych żyjących artystów hip-hopu i jeśli znajduje się w pierwszej dziesiątce fanów, trudno byłoby mu się sprzeciwić. Po tym, jak emerytowany wielki NBA, Jamal Crawford, powiedział, że wpływ Hova na hip-hop jest większy niż wpływ Eminema, 50 Cent zaoferował niewielką odmowę w komentarzu na Instagramie.

Jamal Crawford był gościem programu The Big Podcast Shaquille’a O’Neala, a trzykrotny zdobywca nagrody NBA Sixth Man Of The Year został poproszony o wymienienie pięciu najlepszych graczy NBA, a następnie użył analogii wpływu na sprzedaż albumów. Crawford, obecnie analityk NBA w TNT, powiedział, że Jay-Z zawsze będzie miał miejsce nad Eminemem ze względu na jego wpływy i dominację.

Warto przeczytać!  Chuck D mówi, że Elon Musk powinien zakazać N-Word na Twitterze

(Przeskocz do znaku minuty 43:00)

50 Cent, łapiąc wiatr w komentarzach Crawforda, odpowiedział pod kontem Hip-Hop (@thehiphopwolf na Instagramie) w odniesieniu do oceny Eminama przez byłego gracza, pisząc „Ha bullsh * t” wraz z emoji kichania dla efektu komediowego.

Lojalność, jaką 50 Cent nieustannie okazywał Eminemowi, najprawdopodobniej wynika z faktu, że weteran z Detroit podpisał kontrakt z raperem z Queens swoim wydawnictwem Shady Records i utorował mu drogę do supergwiazdy.

Po nagraniu kilku hitów, obecnie 50 Cent nadzoruje różne firmy zajmujące się napojami dla dorosłych i jest producentem wykonawczym przebojowych dramatów kryminalnych, takich jak Power i BMF, między innymi.

Na Twitterze rozpoczęła się lekka debata na temat Jaya-Z i Eminema, a poniżej przedstawiamy te reakcje. Na ile to jest warte, zarówno raperzy, jak i byli współpracownicy są legendarni sami w sobie.

Warto przeczytać!  Bogaty przestępca – żaden święty

Zdjęcie: Albert L. Ortega / Getty

Źródło