Jason Derulo myśli, że stworzył TikTok „Aplikacja, którą jest dzisiaj”, co, uh, okej

#image_title

TikTok to ciągle zmieniająca się platforma z trendami, za którymi nie można nadążyć. Trudno powiedzieć, kto zaczął co, ponieważ trendy rozprzestrzeniają się tak szybko. Jednak w nowym wywiadzie dla Kick Game Jason Derulo próbuje przypisać sobie nie tylko trend TikTok, ale całą transformację aplikacji.

Derulo opowiada o tym, jak to się zaczęło jako aplikacja do tańca, i zmieniło się dopiero, gdy „zaczął wprowadzać inne rzeczy”. Wyjaśnił, że zauważył, że z aplikacji korzystają młodzi ludzie i chciał to sprawdzić, ale zaczął dopiero w czasie pandemii, kiedy miał wolne. Obecnie może pochwalić się 56,8 milionami obserwujących TikTok.

„Szczerze mówiąc, dobrze się przy tym bawiłem. Na początku była to aplikacja do tańca. Ponieważ jest to aplikacja do tańca, czułem, że nie wiem, czy to zadziała. Wszyscy nie lubią tańczyć” – powiedział. „Więc pomyślałem:„ Pozwól, że zacznę publikować inne gówno ”. Próbowałem zamieścić zdjęcie, nie udało się. Ludzie mówili: „Co to kurwa jest?” Potem zacząłem publikować losowe filmy przypominające historie. To nie zadziałało.

Warto przeczytać!  Kevin Abstract chce w tym roku szybko nagrać solowy album po ostatnim albumie Brockhampton

Kontynuował: „To, co działało, to publikowanie rzeczy, które były bardziej zabawne. Rzeczy, które pokazały inną stronę mnie, wiesz o czym mówię? Pomyślałem: „Okej, to jest moment, w którym mogę być liderem i zrobić coś zupełnie innego w aplikacji”. Myślę, że zmieniło to aplikację na zawsze, ponieważ TikTok był kiedyś tylko aplikacją taneczną i dopiero gdy zacząłem wprowadzać inne rzeczy, stał się aplikacją, którą jest dzisiaj. I do dziś TikTok mi płaci…” Już miał się podzielić kwotą w dolarach, ale zamiast tego powiedział: „Pozwól, że tego nie powiem”.

Naciskany na konkretne wskazówki, jak stać się wirusowym na TikTok, Derulo podkreślił, że „oświetlenie jest wszystkim” i „bądź organiczny dla siebie”.

Warto przeczytać!  Rap Radar Podcast: Berner

Obejrzyj wywiad powyżej. Rozmowa TikTok zaczyna się około 14 minuty.

Źródło