Jesteśmy teraz w grze końcowej: Crystal Dynamics zakończy prace nad „Marvel’s Avengers”

Polecany film HipHopWired

BLISKO

Avengers Marvela: Spider-Man

Źródło: Crystal Dynamics / Marvel’s Avengers

Pociąg bojowy, który jest próbą Crystal Dynamic w grze wideo MCU z Marvel’s Avengers, dobiega końca.

Po dwóch długich latach prób podążania za „mapą drogową” zawartości, firma Crystal Dynamics ogłosiła, że ​​zakończy aktywny rozwój Marvel’s Avengers, mówiąc, że była to decyzja, którą „podjęła we współpracy z naszymi partnerami”.

Smutna wiadomość pojawiła się w poście na blogu zatytułowanym „Ostateczna aktualizacja przyszłości Marvel’s Avengers”, który przezabawnie spadł z zepsutym linkiem, wyraźnie wskazując, jak skazana była ta gra wideo.

W poście firma Crystal Dynamic poinformowała, że ​​zaprzestanie obsługi gry 30 września, kiedy wszystkie zakupy cyfrowe zostaną zakończone, co oznacza, że ​​wszystkie te kostiumy i inne DLC będą bezpłatne.

Warto przeczytać!  Pocket powraca do 4XLA z błyszczącym „Sapphire/My Love”

Rozumiemy więc, że gracze, którzy grindowali i wydawali pieniądze na tę grę przez ostatnie dwa lata, zdecydowali się na HULK OUT, wiedząc, że nie otrzymają zwrotu pieniędzy.

Aktualizacja 2.7, w której Zimowy Żołnierz i Zagrożenie na poziomie Omega w Laboratorium Klonowania pojawiły się w Marvel’s Avengers, będzie ostatnim wydaniem zawartości gry. Spider-Man pozostanie ekskluzywny dla PlayStation.

31 marca pojawi się aktualizacja 2.8, która będzie stanowić ostateczną aktualizację balansu gry. Następnie Crystal Dynamics zamknie rynek kosmetyków, a gracze nie będą już mogli kupować kredytów.

Pozostałe salda kredytów gracza zostaną zamienione na zasoby w grze, a wszystkie elementy kosmetyczne staną się darmowe.

Napis był na ścianie dla Marvel’s Avengers od samego początku

Marvel’s Avengers walczy o życie od czasu ogłoszenia. Gracze podpalili jego ogólne podejście do projektów postaci, nazywając je dubletami prawdziwych aktorów w MCU.

Warto przeczytać!  Big Sean i Jhene Aiko witają pierwsze dziecko Noah Hasani

Przed wydaniem gry beta nie zrobiła nic, aby przekonać fanów, pozostawiając ich zmartwionych tym, co nadejdzie. Gra dotarła do połowy recenzji, a większość skarg dotyczyła komponentu gry online dla wielu graczy, który w tamtym czasie był goły.

W naszej recenzji Marvel’s Avengers powiedzieliśmy, że ta gra może być Erą Ultrona gier wideo, co oznacza, że ​​zostanie doceniona później, w miarę upływu czasu.

Pojawiły się oznaki nadziei w dodatku Black Panther: War For Wakanda, ale okazuje się, że się myliliśmy.

Cóż, przynajmniej wciąż mamy Marvel’s Guardians of the Galaxy, tę tajemniczą grę Black Panther i Captain America oraz samodzielną grę Black Panther, na którą czekamy.

Warto przeczytać!  Tak mógłby wyglądać pierwszy na świecie obiekt ze sztuczną macicą (może zaprojektować wzrost dziecka, odcień skóry, siłę, IQ i więcej)

W galerii poniżej zobaczysz więcej reakcji na umieszczenie Marvel’s Avengers w lodzie.

Zdjęcie: Crystal Dynamics / Avengers Marvela

3. Zrobiłeś wszystko, co mogłeś i jesteś za to doceniany.

Źródło