Jim Jones oczyszcza swoje imię z zestawów stosów, odpowiada Jha Jha, rozmawia o problemach ulicznych Maxa B i Mela Matrixa

Jim Jones, wideo z wywiadem Flip Da Script

Stosy RIP // RIP Chinx // Gratis Mel // Gratis Maks

Jim Jones, wideo z wywiadem Flip Da Script ujawnia wszystko, czego opinia publiczna nigdy nie wiedziała o godzinach prowadzących do śmierci Stack Bundles. Jim Jones zawsze trzymał sto z Max B, Stack Bundles & The Rest. . .

Wbrew powszechnemu przekonaniu Jim Jones miał pieniądze, o które prosił Stack Bundles, za noc jego morderstwa. Plan zakładał, że następnego ranka obaj pójdą do banku i wypłacą wszystko, czego w danej chwili potrzebuje.

Niestety, Stacks zmarł tej samej nocy, co na zawsze wpłynęło na Jima z Eastside bardziej niż cokolwiek innego. Zanim Max B został zamknięty, a Mel Matrix postrzelony, Capo chciał, aby kupili rezydencję w New Jersey za pomocą Stack Bundles.

Warto przeczytać!  Jimmy Fallon ŻYJE, pomimo tweetów #RIPJimmyFallon na Twitterze

Podczas gdy Jim nie miał torby, aby zapewnić każdemu własne miejsca (szalone czynsze w Nowym Jorku / New Jersey), chciał, aby cała trójka wydostała się z kaptura. Jednak żaden z nich nie słuchał, w tym Max B, który znalazł się w sytuacji, z którą nie miał nic wspólnego.

Queenzflip, który przeprowadza poniższy wywiad, zrobił wszystko, co w jego mocy, aby oczyścić imię Jima Jonesa, wraz z Bynoe, który był wściekły na Jimmy’ego za to, że nie mówił w swoim imieniu i pozwolił opinii publicznej mieć pewne przekonania w wielu sytuacjach.

Większość artystów, z którymi ludzie mają do czynienia, niecierpliwi się przed torbą i sławą. Najważniejszą rzeczą w kontaktach z przemysłem muzycznym jest cierpliwość. Jim musiał przejść przez Mase, Cam’ron i ruch Dipset, aby mieć swoją kolej (prawie 10 lat)….

Warto przeczytać!  Lil Nas X kontynuował swoją misję przejęcia Twittera, udostępniając doskonały film Deepfake Elona Muska

Czy go lubisz, czy nie, Capo to dobry czarnuch.

Źródło