Jimek na lotnisku Bemowo opowie nam “Historię polskiego hip-hopu”

To będzie prawdziwa, muzyczna uczta dla fanów hip-hopu!

Jeżeli czekasz na prawdziwe, mocne i emocjonujące muzyczne wydarzenie tego lata — przybywamy z podpowiedzią. Bezapelacyjnie będą to opowieści o hip-hopie w wykonaniu Jimka i jego gości — kiedy, co, gdzie, jak? Koniecznie poznaj szczegóły tego spektakularnego wydarzenia!

Jimek z orkiestrą — niepowtarzalna uczta dla uszu

Jeśli chodzi o Jimka, na pewno należy zaznaczyć, że to dosyć niespotykana postać w hip-hopowym świecie. Muzyk co prawda nie ma za wiele wspólnego z tą kulturą, a jednocześnie bezapelacyjnie jest jej integralną częścią. W dużym stopniu zasłynął w 2015 roku, kiedy to wspólnie z  Miuoshem i Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia nagrał nietuzinkowy album, obok którego nie sposób było przejść obojętnie. Zupełnie podobnie jak obok aranżacji Jimka, w wykonaniu NOSPR –Hip-Hop History Orchestrated by JIMEK. Teraz okazuje się, że czeka na nas kolejna muzyczna uczta.

Warto przeczytać!  Freeway Donny – Street Gospel (album)

Jimek na Bemowie — kiedy, co i jak

Radzimir Dębski już 12 czerwca zagości na warszawskim Bemowie, aby uraczyć nas swoimi dźwiękami:

Po ponad dwuletniej przerwie na scenie, Radzimir Dębski (JIMEK) powraca w pełnym składzie orkiestrowym, prezentując symfoniczne aranżacje najważniejszych utworów, które przez minione dekady kształtowały polską scenę hip-hopową. Na scenie Jimkowi będą towarzyszyć zarówno największe legendy polskiego hip hop, jak i najważniejsi twórcy młodego pokolenia

Kogo możemy się spodziewać obok Jimka? Na pewno nie zabraknie Tede, Molesty, O.S.T.R.a, Grammatika, Kalibra 44, Fenomena, Sokoła, Płomień 81, ZIP Składu, Wzgórza Ya-Pa 3, Mor W.Y, Żabsona, Kiza, Szczyla czy Bedoesa.

Kto będzie tam razem z nami?

Warto przeczytać!  Drake mówi, że „Jej strata” zakończyła trylogię albumów i niektóre z jego najlepszych prac