Joe Black; Raper, inspiracja, artysta, który żyje rapem

Gdzie Hell’s Kitchen słynie ze szkoły aktorskiej, atrakcyjnego turystycznie zwiedzania, fascynujących muzeów i cz. słynna dzielnica Nowego Jorku wyprodukowała także piekielnie utalentowanych artystów, takich jak Joe Black, który przybił przemysł muzyczny swoim szalonym rapowym klimatem.

Tak, dobrze słyszałeś; jego Joego Blacka, który w swoim życiu wiele widział. Od anonimowej tożsamości po słynną gwiazdę rapu, która pojawiała się na billboardach i wyznaczała trendy w tworzeniu wszechstronności w muzyce rap.

Joe Black; Żyj marzeniami z odważnym nastawieniem

Zapytany Joe o swoją karierę muzyczną i mądre słowo, otworzył swoje serce tymi mądrymi słowami;

„Nie przestawajcie tworzyć muzyki; tylko dlatego, że komuś nie podoba się twoja muzyka, nie oznacza, że ​​to koniec.

Jak wierzy Joe Black, wszyscy ludzie mają różne gusta muzyczne w zależności od stylu życia. Dla Joe muzyka to nie tylko przypadkowy sposób na zarabianie pieniędzy i sławę. To sposób na edukowanie innych i dzielenie się doświadczeniami w celu kształtowania obyczajów społeczeństwa. Życie jego wymarzonym życiem nie było dla Joe bułką z masłem, ale jego pasja zaprowadziła go w kierunku lśniących ścieżek, gdzie życie otacza niezliczonymi błogosławieństwami.

Warto przeczytać!  Współpraca Reebok 50 Cent i G-Unit prawie wyprzedziła sprzedaż Jordanów, twierdzi dyrektor generalny Reebok

Podróż sławy, gwiazdorstwa i błogosławieństw

Joe miał w sobie iskrę, by wprowadzić zmiany w swoim życiu, więc wybrał muzykę, słuchając swojego serca. Zaczął tworzyć muzykę, aby zmienić swoje życie i otoczenie. Jako dziecko bardziej naciskał na miłość do muzyki rap, kiedy kradł płyty z rapem jej starszej siostrze. Pragnienie sławy zmusiło go do mówienia jej szczerze, więc zaczął dzielić się swoją muzyką na lokalnej scenie, ale nie dostał tego, czego chciał jako artysta.

Sprzedawał narkotyki, nękał DJ-ów, aby grali jego piosenki i przeżył kilka życiowych nieszczęść, aby zdobyć znak. Biegł i upadł, ale się nie zatrzymał. Ból wstrzyknął uczucie w jego głębokie teksty, więc połączył je z rytmicznymi rapowymi bitami, aby stworzyć coś dobrego dla serc.

Warto przeczytać!  C. Profesor Shreve x ILE FLOTTANTE – Wyzwanie

Joe chce tego bardziej ze względu na muzykę rap

Joe wyniósł branżę muzyki rap na wyższy poziom, wydając serię albumów „Living My Dream” 1 i 2. Zaczął zdobywać sławę, ale nie zatrzymał się i wydał kolejny rapowy hit, który ujawnił jego przemyślenia na temat życia według marzeń. Następnie Joe postanowił wyprodukować uniwersalną muzykę i wydał album „La Cocina”. Joe słuchał innych artystów, takich jak Tupac Shakur i inni znani raperzy, którzy pomogli mu tworzyć bardziej realną i energiczną muzykę. Po ciężkiej pracy dniami i nocami, w latach 2020-2021, wymyślił przebój „You were error” z udziałem artystki nagrywającej przeboje Serani.

Rzut oka na przeboje i single Joe

Joe Black zawsze był twardo stąpającym po ziemi facetem, który chciał żyć tym, dla czego się urodził. Był na trasie boogies „the big artist”, gdzie udowodnił swoje umiejętności rapowe i zdobył więcej fanów. Następnie współpracował ze światową gwiazdą hiphop.com i stworzył przebój rapowy „Motorola”, który wyniósł jego sławę na szczyty.

Warto przeczytać!  Childston White celuje w osobę przeprowadzającą wywiad

Piosenka znalazła się na listach przebojów Billboard na 16. miejscu i błyskawicznie osiągnęła 7. miejsce. Joe wydaje się nie do powstrzymania i pragnie tworzyć bardziej produktywną i wszechstronną muzykę dla swoich fanów. Zawsze lubił tworzyć muzykę rap i pisać nowe teksty do swoich rapowych piosenek. Ma zamiar wydać swój nowy album rapowy, „La Cocina 2”, z kilkoma lokalnymi raperami, który jest kontynuacją La Cocina.

Joe wybrał to, co uczyniło go żywym w milionach serc

Cóż, po przeżyciu swoich marzeń i ery sławy, Joe nadal jest pokorną i kreatywną duszą. Facet, który po prostu chce robić dobrą muzykę, tak zwany książę Hell’s Kitchen, powiedział światu, że Hell Kitchen ma potencjał, by wyprodukować prawdziwego rapera, który przybił przemysł muzyczny, tworząc wysokiej jakości rap z nieustanną charyzmą.

© 2022 Logan. Wszelkie prawa zastrzeżone.