Joe Budden reaguje na okrzyk „Podfather” w Abbot Elementary

#image_title

Joe Budden jest bez wątpienia jednym z największych nazwisk w podcastingu i przez lata mocno wpływał na krajobraz tego medium. W nowym odcinku Abbot Elementary „Podfather” został wykrzyczany w scenie, w której jeden z nauczycieli, pan Hill, powiedział jednemu ze swoich uczniów, że nigdy nie słyszał o raperze „Pump It Up”. Następnie uczeń pokazuje Panu Hillowi fragment podcastu pełen sygnałów dźwiękowych, odpowiadając „Woah! Nie jestem pewien, co matka pana Buddena pomyślałaby o tym podcaście”.

Joe Budden, który w przeszłości wyrażał swoją miłość do serialu, był bardzo wdzięczny za okrzyki. W poście na Instagramie Budden udostępnił klip ze swoim okrzykiem, wraz z podpisem, który brzmiał: „Po pierwsze, wszyscy już wiecie, co myślę o @quintab i tym programie…….. po drugie, dziękuję. 🔥🔥#Abbottelementary #Podojciec“

Warto przeczytać!  Edwin Chiloba, aktywista LGBTQ, został znaleziony martwy w metalowym pudełku

Budden odpowiedział również fanom na Twitterze, którzy również widzieli okrzyk. „Nie, nie gazuj mnie… uwielbiam ten program, lol”, napisał na Twitterze w odpowiedzi do fana. “Jest to [fire]– napisał w kolejnym tweecie.

Menedżer Budden, Ian Schwartzman, skomentował nawet okrzyk w poście na Instagramie. „Joe jest gwiazdą. Można się przyznać. Zmieniliśmy grę na zawsze. Nasz mały podcast. #abbottelementary”, Ian podpisał swój post na IG.

Joe z pewnością poruszy ten temat w następnym odcinku JBP, trąby powietrzne, strzały i wszystko inne.

Post Joe Budden reaguje na krzyk „Podfather” w Abbot Elementary pojawił się jako pierwszy w The Source.

Źródło