Jordan Two Trey ma trochę „byczych” wibracji

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Jordan Two Trey szybko stał się jednym z najlepszych hybrydowych Jordanów na rynku. W przeważającej części hybrydowe Jordany polaryzowały. Ogólnie rzecz biorąc, fani zazwyczaj nie lubią oglądać połączonych wielu sylwetek. Jednak Jordan Two Trey robi to dobrze.

Patrząc na but, można zobaczyć elementy Air Jordan 7, Jordan 8, Jordan 11, a nawet Jordan 12. Ogólnie rzecz biorąc, jest to po prostu fajnie wyglądający but, który ma estetykę grubego buta taty to. Nie wspominając o tym, że z pewnością sprawią, że wyróżnisz się na korcie.

Jordan Dwa TreyZdjęcie za pośrednictwem Nike

Bulls Jordan Two Trey

Najnowszy Jordan Two Trey, który ma zostać ujawniony przez Jumpmana, ma bardzo oczywiste odniesienie do Chicago Bulls. To tutaj Michael Jordan zdobył sześć tytułów NBA, więc kontynuacja produkcji w tych kolorach ma sens. W końcu kibice ich chcą.

Warto przeczytać!  Jacquees udostępnia okładkę i listę utworów do albumu „Sincerely for You”, który ukaże się w grudniu

Po pierwsze, ten but jest w większości całkowicie biały. Cholewkę pokryto tutaj białymi nakładkami ze skórzanymi i siateczkowymi wstawkami. Po drugie, w całym tekście jest kilka czerwonych pasemek, jednak są one dość rzadkie. Wreszcie, podeszwa zewnętrzna jest tutaj czarna, co dodaje fajnego kontrastu.

Byki – Zdjęcie za pośrednictwem Nike

Jeśli jesteś kimś, kto lubi szał na hybrydowe sneakersy, to są one absolutnie dla Ciebie. Opisaliśmy już całą masę Two Treys, chociaż są to prawdopodobnie najbardziej atrakcyjne masowo, jakie do tej pory widzieliśmy. Jeśli kochasz coś bardziej kolorowego, nie martw się, ponieważ prawdopodobnie jest to na horyzoncie. Miejmy nadzieję, że wkrótce otrzymamy więcej wiadomości.

Warto przeczytać!  Wciągająca dyskusja z Mathew Knowlesem o jego karierze i zbliżającej się konferencji XP Music

Szczegóły wydania

Na razie ten sneaker nie ma daty premiery. Możesz jednak być na bieżąco z HNHH, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i aktualności z całego świata sneakersów. Ponadto daj nam znać, co myślisz o tym zupełnie nowym Jordan Two Trey, w sekcji komentarzy poniżej.

Jordan Dwa TreyZdjęcie za pośrednictwem Nike

Jordan Two Trey – Zdjęcie za pośrednictwem Nike

Zdjęcie za pośrednictwem Nike

[Via]

Źródło