Josh Jacobs rozładowuje po ostatniej stracie Raiders: „To bzdura”

#image_title

Josh Jacobs odszedł po ostatniej rozczarowującej porażce Las Vegas Raiders z Pittsburgh Steelers. Gwiazda biegacz mówi, że jest zmęczony tym, że jego zespół walczy rok po roku.

„Tak, człowieku, to bzdura, naprawdę” – powiedział Jacobs po meczu, według Vincenta Bonsignore’a z Las Vegas Review-Journal. “To bzdura. I to od nas, wiesz? Wszyscy chcą wcześniej porozmawiać o obronie. Zatrzymywali się tam, gdzie powinni. Cholera, musimy im pomóc. I wiesz, mam dość mówienia, że ​​musimy im kurwa pomóc, a to jest po prostu frustrujące.

LAS VEGAS, NEVADA — 18 GRUDNIA: Josh Jacobs nr 28 z Las Vegas Raiders biegnie z piłką podczas meczu piłki nożnej NFL pomiędzy Las Vegas Raiders a New England Patriots na stadionie Allegiant, 18 grudnia 2022 r. w Las Vegas, Nevada. (Zdjęcie autorstwa Michaela Owensa/Getty Images)

Warto przeczytać!  SZA publikuje nowe pułapki na pragnienie, świętując sukces nowego albumu „SOS” podczas wakacji na Hawajach [VIDEO]

Cały atak Raiders wyniósł zaledwie 201 jardów podczas przegranej 13-10. Rozgrywający Derek Carr wykonał trzy przechwyty, podczas gdy Jacobs zebrał tylko 44 jardy.

„Wciąż mieliśmy okazje do zagrań” — powiedział Jacobs, gdy zapytano go o zdolność Steelersów do zatrzymania gry Raiders. „Czuję, że w czasach, gdy byliśmy blisko i czuliśmy, że mamy zamiar zdobyć coś wielkiego, odeszliśmy od tego. Wiesz, a gra z podaniem działała wcześnie. Więc wiesz, tak to jest, ale aby wygrać te mecze, wiesz, zwłaszcza w odcinku, zwłaszcza gdy jesteś w górze, przeciwko takiej drużynie na mrozie, musisz biegać z piłką. Jest to więc czynnik dotyczący wszystkich zaangażowanych osób, od góry do dołu”.

Uwagi Jacobsa pojawiają się zaledwie kilka miesięcy przed tym, jak po raz pierwszy został nieograniczonym wolnym agentem.

Warto przeczytać!  Rozpowszechniaj miłość, to Brooklyn Way: The Notorious BIG uhonorowany instalacją artystyczną na Brooklyn Bridge

Sprawdź komentarze Josha Jacobsa na temat porażki Raiders poniżej.

[Via]

Źródło