Joycelyn Savage rzekomo rodzi pierwsze dziecko z R. Kelly

#image_title

Polecany film HipHopWired

BLISKO

Źródło: Nuccio DiNuzzo/Getty

The R. Kelly historia stała się jeszcze bardziej dziwna. Joycelyn Savage rzekomo urodziła swoje pierwsze dziecko ze zhańbioną piosenkarką.

Jak donosi MadameNoire, osobowość mediów społecznościowych wydała ważne oświadczenie w zeszłym tygodniu. W czwartek 8 grudnia urodziła córkę Avę Lee Kelly. W swoim poście na Instagramie napisała: „Moja córeczka Ava, kiedy się urodziłaś, cały mój świat świecił tak jasno. Wiedziałem, że już nie chodzi o mnie, tylko o nas. Choć świat jest zimny, obiecuję zawsze cię chronić. Bardzo się cieszę, że jestem Twoją mamą i sprawiasz mi tyle radości. 12.08.22 🎀💕”.

Na początku tego roku Savage ogłosiła, że ​​jest w ciąży z dzieckiem piosenkarza „I Believe I Can Fly”. Początkowo prawnik Pied Piper, Jennifer Bonjean, odrzucił roszczenia. „Nie ma prawdy w doniesieniach, że Joy wydaje pamiętnik, który mówi wszystko iz pewnością nie jest w ciąży z dzieckiem R Kelly. Ludzie są po prostu szaleni. Kontynuuj” – napisała na Twitterze.

Warto przeczytać!  Stalley, Somebody Up There Loves Me – nowy album już w sprzedaży! - @Stalley @BlueCollarGang

Jocelyn opisała szczegółowo, jak doszło do narodzin dziecka w swojej książce Miłość i radość Roberta. „Jego prawnik nie wiedział, że przed pójściem do więzienia Robert i ja robiliśmy in vitro, ponieważ wtedy powiedziano mi, że nie mogę mieć dziecka” – napisała. „Kiedy został wysłany do więzienia, zatrzymaliśmy się na nim i kazałem im zamrozić moje jaja, dopóki nie byłem gotowy”.

Aby usłyszeć, jak Savage to mówi, Bonjean chciał, żeby dokonała aborcji dziecka. „Kiedy jego prawnik się dowiedział, chciała, żebym dokonała aborcji, ponieważ nie czuła, że ​​teraz jest czas, abym miała dziecko po 30-letnim wyroku” – wyjaśniła. „Ja i Robert od dawna chcieliśmy mieć dziecko. On jest z tego bardzo zadowolony, jego prawnik nie. Kiedy powiedziałem jej, że zatrzymam moje dziecko, nie chciała, żebym to ogłaszał, ale chciałem podzielić się wiadomościami. Zawsze byłem przy nim, nawet zanim pojawił się ten nowy prawnik”.

Warto przeczytać!  Kiedy wyjdą „Certified Lover Boy” Drake'a Air Force 1s?

W ostatnich wiadomościach R. Kelly’ego jego zespół prawny potwierdził, że projekt I Admit It został złożony przez złodziei, którzy rzekomo ukradli dużą część jego niewydanej muzyki. Możesz o tym przeczytać tutaj.

Zdjęcie: Źródło: Nuccio DiNuzzo / Getty

Źródło