JT odnosi się do plotek o zerwaniu Lil Uzi Vert

JT wstrząsnęła Internetem na początku tego tygodnia, kiedy napisała na Twitterze, że jest singielką. Fani byli rozczarowani, gdy pomyśleli, że City Girl i Lil Uzi Vert nazwali to rezygnacją. Ale w środę JT wyjaśniła swój tweet, informując fanów, że ona i Uzi nadal są bardzo zakochani.

„Jeśli chodzi o kobiety, wszyscy tak bardzo chcieliście, żeby był oszustem!” napisała na Twitterze. – On nie jest, właściwie byłem na coś zły. Po tym, jak komentatorzy nazwali rapera z Miami niezdecydowanym co do jej związku, JT wskoczył do sekcji komentarzy The Shaderoom, aby przeprosić fanów. „Trzymajcie się wszyscy, nie przeklinajcie mnie, to była odpowiedź dla kogoś, kto kłamie. I już więcej was w to nie wsadzę. Wesołych Świąt.”

Warto przeczytać!  ZAIA zabiera nas do swojej głowy w nowym albumie „American Psycho”

LOS ANGELES, KALIFORNIA – 27 CZERWCA: (LR) Lil Uzi Vert i JT z City Girls biorą udział w rozdaniu BET Awards 2021 w Microsoft Theatre 27 czerwca 2021 r. w Los Angeles w Kalifornii. (Zdjęcie: Paras Griffin/Getty Images dla BET)

Przeczytaj więcej: JT ujawnia, że ​​Lil Uzi Vert płaci wszystkie jej rachunki i opiekuje się nią

Jeśli chodzi o Lil Uzi Verta, filadelfijski raper świętuje obecnie sukces swojego przeboju „Just Wanna Rock”. Uzi ma również wystąpić jako headliner w swojej własnej trasie koncertowej w przyszłym roku, która rozpocznie się w marcu 2023 roku. Live Nation będzie producentem długo wyczekiwanych koncertów – co będzie pierwszą trasą koncertową Uzi od 2018 roku.

Warto przeczytać!  Brat Takeoffa, YRN Lingo, po jego śmierci pisze emocjonalny list otwarty do Takeoffa

27-letni raper kocha swoją panią tak samo jak swoją pracę. We wrześniu dał swojej „przyszłej mamie dziecka” szansę na kupienie mu mrożonego naszyjnika. Wrzucił także 50 000 $, aby wynająć Nickelodeon Studios Park w New Jersey na 29. urodziny JT. Z okazji urodzin Lil Uzi w sierpniu JT napisała do swojego mężczyzny słodką wiadomość za pośrednictwem Instagrama.

„Jesteś moim najlepszym przyjacielem, moim bliźniaczym płomieniem. Pracujesz tak ciężko, zasługujesz na cały świat!” JT podpisał zdjęcie jej i Uziego. „Uwielbiam w tobie wszystko… od energii głównego bohatera po to, że wciąż potrafisz sprawić, że czuję się, jakbym była jedyną osobą w pokoju”. Sądząc po ostatnich tweetach City Girls, para w rzeczywistości wciąż jest aktywna.

Warto przeczytać!  So Sus Talks Sour Beers, Wave, D&D, Trap Arms + więcej w najnowszym wydaniu Do you FUXWITHIT?