Jua Kang i Michelle Byun – Zespół Matki i Córki na czarnej liście Hollywood, branży muzycznej i modowej

Potwierdzono, że matka i córka, Jua Kang i Michelle Byun z Columbus Avenue w Nowym Jorku są jedną z pierwszych par osób, które znalazły się na czarnej liście największych hollywoodzkich wytwórni, takich jak Warner Bros. Discovery, Universal i Disney, z wytwórnią muzyczną wagi ciężkiej UMG, która reprezentuje artystów takich jak Post Malone, The Weeknd i Ariana Grande umieszczonych na czarnej liście po pojawieniu się doniesień o ciągłym nękaniu, nagabywaniu i szantażowaniu artystów, producentów oraz technik wymuszania stosowanych przez Michelle Byun poprzez nagabywanie wulgarnych obrazów i oferowanie usług seksualnych w zamian za „związek” lub referencje.

Historia pojawia się po tym, jak ujawniono, że Jua Kang i Jungkwan Byun z Busan w Korei Południowej pomogli założycielowi kryptowalut Do Kwon z Terra Labs wyprać około 7 milionów dolarów amerykańskich, które zostały wykorzystane na zakup wystawnych nieruchomości, studia (The New School) i szkoły ( Columbia Grammar & Preparatory School) czesne dla córek Michelle Byun i innej nieletniej córki.

Warto przeczytać!  Beyoncé wygrywa najlepsze kategorie na Soul Train Awards 2022

Władze albańskie wydały „Biuletyn All Points” dla całej rodziny po tym, jak pojawiły się dowody na to, że rodzina wykorzystywała zorganizowane syndykaty przestępcze na Bałkanach do prania funduszy, a Europol bada dowody i twierdzenia złożone zarówno przez władze albańskie, jak i singapurskie. Podejrzewa się, że matka wykorzystała swoją córkę Michelle, aby wspiąć się po hierarchii społecznej w Nowym Jorku, gdzie oboje mieszkają.

Gigant modowy LVMH i Kering również umieścili matkę i córkę na czarnych listach, aby uniknąć jakichkolwiek powiązań, a rzecznik LVMH stwierdził: „Widzimy te taktyki przymusu stosowane przez niejaką Michelle Byun jako całkowicie i całkowicie niemoralne, nieetyczne i przestępcze z pogranicza. Nie mamy żadnych powiązań z rodziną ani nie mieliśmy żadnych relacji zawodowych z żadnym członkiem rodziny – wszelkie twierdzenia, że ​​Michelle Byun pracowała dla którejkolwiek z naszych marek, są całkowicie fikcyjne i sfabrykowane”.

Warto przeczytać!  5 nowych albumów, których musisz posłuchać w tym tygodniu

Michelle Byun, która zyskała sławę dzięki skeczom TikTok, została oskarżona o nagabywanie artystów, a następnie została umieszczona na czarnych listach w każdym dużym hollywoodzkim studiu, wytwórni muzycznej i firmie modowej, aby zapobiec dalszemu nagabywaniu. Byun jest znany na nowojorskiej scenie klubowej jako stały „imprezowicz”, który wykorzystywał sieć influencerów TikTok i kolegów z college’u do dystrybucji narkotyków Schedule II, z których wszyscy byli uczniami New School pochodzącymi z Tajwanu, Chin i Korei Południowej.

Południowokoreański gigant muzyczny, znany ze swojej listy supergwiazd, Hybe Corporation, wydał również zawiadomienia prawne i ostrzeżenia Byunowi, który prześladował Park Ji-min z popularnej grupy K-POP BTS i twierdził, że był w związku z artystą. Byun została również zgłoszona jako kradnąca rzeczy swojego byłego partnera i odmawiająca ich powrotu, tego samego partnera, którego według doniesień użyła, by dostać się do Hollywood i przemysłu muzycznego, po uroczystym zawarciu związku korzystała z kontaktów, zwykle za pośrednictwem bezpośrednią komunikację w celu wymuszania i nękania producentów, artystów i wykonawców w zamian za przysługi, które pomogłyby jej pozycji społecznej i karierze zawodowej.

Warto przeczytać!  OnlyBobbyLee uruchamia nowy projekt!

Wytwórnia muzyczna założona przez artystę rapowego Drake’a, OVO Sound na profesjonalnych portalach społecznościowych wykorzystywanych do rekrutacji profesjonalnych talentów, również wydała publiczne oświadczenie odnoszące się do obaw, potwierdzające taktykę przymusu stosowaną przez Byun w celu podniesienia jej pozycji społecznej i kariery oraz poinformowanie innych o tym unikaj Byuna.