Juelz Santana sprawdza DJ Vlada za próbę rozpoczęcia dramatu z Jadakiss

Kontrowersyjna postać mediów hip-hopowych, Vladimir „DJ Vlad” Lyubovny, często spotyka się z krytyką za skupianie się na negatywach w kulturze. Juelz Santana usiadł z DJ Vladem, a raper Dipset miał problem z pewną linią pytań.

Dipset wziął udział w jednej z najbardziej pamiętnych bitew Verzuz w historii serii muzycznej. Juelz Santana, Cam’ron, Jim Jones i Freekey Zekey zmierzyli się z Sheekem Louchem, Stylesem P i Jadakissem z The Lox w sierpniu 2021 roku.

DJ Vlad zaczął rozmawiać z Juelzem Santaną o tym historycznym wydarzeniu Verzuz, które miało miejsce w nowojorskim Hulu Theatre w Madison Square Garden. Jednak Santana zamknął Vlada, zanim zdążył dokończyć pytanie.

„Jedyną rzeczą, która mnie osobiście niepokoiła, odkąd się znamy i oglądamy to, było to, że Jadakiss zdjął ci chustkę z głowy. Po prostu pomyślałem, że to był naprawdę f###### brak szacunku” – powiedział DJ Vlad.

Warto przeczytać!  Słowo to Bond Rap Radio – Tidal Picks of 2022

Juelz Santana następnie odciął Vladowi i odpowiedział: „Próbujesz zacząć jakiś s###, Vlad. Zamknij się, Vladzie. Nie, nie zrobisz tego. Wszystko było sprawiedliwe [in] miłość i wojna. Nie, Vlad. Przestań robić to, co robisz. To nie było [disrespectful]”.

Następnie Santana zasugerował, że gdyby interakcja z Jadakissem stała się brutalna, ludzie tacy jak DJ Vlad rzuciliby się na obu emceesów. Santana dał również jasno do zrozumienia, że ​​on i Kiss darzą się wzajemnym szacunkiem i miłością, co zostało pokazane w klasycznym Verzuz.

„Powiedzmy, że zmieniłoby się to w coś eskalowanego, prawda? Wtedy byłoby źle, prawda? Santana zapytał Vlada. – Powiedziałeś, co powiedziałeś, szanuję to. Ale właśnie dlatego to sprawdzę. Nie pozwolę ci na to. Nadal jesteś moim mężczyzną. To był dobry strzał. Ale zduszę to w zarodku”.

Warto przeczytać!  ŹRÓDŁO SPORT: [WATCH] Cam'ron daje zapowiedź nowego programu sportowego „It is what it is”

W tym roku inne osobistości hip-hopowe z różnych powodów wzywały DJ Vlada. W marcu Terrence „Punch” Henderson Jr. z Top Dawg Entertainment skrytykował założyciela VladTV za to, co uważał za promowanie nagłówków clickbaitów. Kilka miesięcy później raper z Memphis, NLE Choppa, również ściera się z Vladem o treści online blogera.

##> ##>