Juice Wrld Była dziewczyna Ally Lotti aresztowana za narkotyki i kradzież

#image_title

Była dziewczyna Juice Wrld, Ally Lotti, została dziś aresztowana pod zarzutem posiadania narkotyków i kradzieży.

Według akt osadzonych uzyskanych przez XXL z biura szeryfa hrabstwa Crittenden w West Memphis w stanie Arkansas, Ally Lotti, ur. Alicia L. Leon, została aresztowana w sobotę rano (14 stycznia) pod zarzutem posiadania metamfetaminy lub kokainy w celu dostarczenia, posiadania akcesoriów związanych z narkotykami i kradzieży mienia. 29-letni model i influencer z Instagrama jest obecnie osadzony w areszcie The Crittenden County Detention za kaucją w wysokości 2525 dolarów.

Rekord więźnia Alicia Leon

Biuro szeryfa hrabstwa Crittenden

XXL skontaktował się z biurem szeryfa hrabstwa Crittenden w celu uzyskania komentarza.

Lil Bibby, który podpisał kontrakt z Juice Wrld na Grade A Productions w 2017 roku, od tego czasu zareagował na aresztowanie Lotti w sekcji komentarzy w poście Akademiks na Instagramie w wiadomościach. „Cholera, Meth? Free Ally” – napisał.

Warto przeczytać!  Kolejny dzień, kolejna katastrofa Ticketmaster: Setkom posiadaczy biletów Bad Bunny odmówiono wstępu w Mexico City

Reakcja na aresztowanie Lil Bibby Ally Lotti

Akademicy/Instagram

Juice Wrld i Ally Lotti zaczęli się spotykać rok przed jego śmiercią. Jest tematem wielu jego piosenek, w tym „Flaws and Sins”.

Ally Lotti była na pokładzie prywatnego samolotu i była świadkiem ataku Juice’a, urodzonego jako Jarad Higgins, po wylądowaniu na międzynarodowym lotnisku Midway w Chicago po prywatnym locie z Kalifornii 8 grudnia 2019 r. Sanitariusze przewieźli zmarłego rapera do Advocate Christ Medical Center w Oak Lawn, Illinois, gdzie stwierdzono zgon. Według biura lekarza sądowego hrabstwa Cook, Juice zmarł w wyniku przypadkowego przedawkowania narkotyków „w wyniku toksyczności oksykodonu i kodeiny”.

Od śmierci Juice Wrld posiadłość zmarłego rapera wydała dwa albumy: Legends Never Die w 2020 r. i Fighting Demons w 2021 r. W grudniu ubiegłego roku majątek wydał także pośmiertny singiel zatytułowany „Face 2 Face”.

Warto przeczytać!  Linie lotnicze Spirit Airlines zwracają Flavour Flav i dają mu złote członkostwo po tym, jak wyszedł na agenta za zamknięcie drzwi i spóźnienie się na lot

Obejrzyj teledysk do utworu „Face 2 Face” Juice WRLD poniżej

Zobacz najlepsze hip-hopowe projekty raperów, których straciliśmy

Źródło