KAASH PAIGE WYDAJE S2ML (ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA 2 MY LIFE) DOSTĘPNE ZA POMOCĄ DEF JAM RECORDINGS

Kaash Paigedoceniony przez krytyków fenomen Def Jam, który w ciągu dwóch krótkich lat przeniósł swoją charakterystyczną markę „zawrotnego R&B” z pokoju w akademiku w Dallas na występy na scenach festiwalowych na całym świecie, wydaje swój długo oczekiwany nowy album, S2ML (ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA 2 MOJE ŻYCIE), dostępny już teraz nakładem Def Jam Recordings. S2ML zawiera większość wydań singlowych i wideo Kaasha „24 godziny” z udziałem Lil Tjay, “Dziewczyna,” „Tęsknię za moimi dawkami” wyposażony w 6brak i „Wątpił we mnie”.Dziś także premiera wideo zegarka „Awesome”. TUTAJ.

S2ML poprzedza Gotówkapowraca do występów na żywo w 2023 roku z jej Me Vs. Ja jestem główną gwiazdą trasy koncertowej po Ameryce Północnej. Trasa obejmująca wiele miast w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie (z udziałem innego piosenkarza z Dallas Amari Noella), rozpoczyna się 27 stycznia w New Parish w Oakland w Kalifornii i kończy się 10 lutego w Lincoln Hall w Chicago. Aby uzyskać informacje o biletach, przejdź TUTAJ albo do Kaasha STRONIE INTERNETOWEJ.

Warto przeczytać!  Rixh Forever, Vado i Benny The Butcher łączą siły w „Crazy” [Video]

Gotówka zaczął wypuszczać stały dopływ nowych singli i filmów na początku tego roku. Ale S2ML to jej pierwszy nowy album studyjny dla Se Lavi Productions i Def Jam od pełnometrażowego albumu z 2020 roku Nastoletnia gorączkaktóry był zasilany przez “Londyn” (ponad 19 mln strumienie) i “Sterany” (ponad 14 mlnstrumienie).

„To prawie tak, jakbym spadł z powierzchni ziemi, aby stworzyć wyjątkowy dźwięk, w którym ludzie wiedzą, że to ja”Gotówka mówi o S2MLstworzenie. „Przechodząc przez każdą możliwą emocję w tym procesie, odchodzisz mentalnie, nie wiedząc, co dalej” — kontynuuje. „Ten album musi być odpowiedni dla ludzi, którzy czasami czują się zagubieni, ale nigdy się nie poddają. Nie ma nic złego w byciu prawdziwym człowiekiem, ponieważ życie nie jest idealne. Kiedy wkroczysz w nową sferę wzrostu, w końcu zobaczysz, że to normalne… Wielkość nie może być pospieszana, ciesz się”.

Warto przeczytać!  W pełni autonomiczne oprogramowanie Tesli będzie wielokrotnie uderzać w dziecięcy manekin w wózku!

© 2022, alana. Wszelkie prawa zastrzeżone.