Kanye West i Kim Kardashian wreszcie rozstrzygnęli rozwód: raport

To była długa, kręta droga, ale Kim Kardashian i Kanye West są oficjalnie rozwiedzeni. Kardashian po raz pierwszy złożyła pozew o rozwód w lutym 2021 r., ale dotarcie do tego punktu było walką. Zgłosiliśmy aktualizacje dotyczące postępowania, w tym informacje o tym, że West nie jest w stanie zatrzymać adwokata rozwodowego. Stwierdzono, że przed sfinalizowaniem rozwodu przeszedł przez co najmniej pięciu różnych prawników.

Niemniej jednak TMZ donosi, że Kardashian i West doszli do porozumienia w sprawie warunków. Portal stwierdza, że ​​była para będzie dzielić opiekę nad czwórką swoich małych dzieci z „równym dostępem” do nich. Mówi się jednak, że dzieci będą mieszkać głównie z matką.

(Zdjęcie: Dimitrios Kambouris/Getty Images dla The Met Museum/Vogue)

Warto przeczytać!  Blxst i Larry June Connect na singlu „Keep Calling”.
Czytaj więcej: Kanye West pomija zeznania rozwodowe Kim Kardashian przed grudniowym procesem

Dodatkowo, mimo że jest miliarderem, Kardashian będzie pobierał alimenty. West przeżył kilka finansowych niepowodzeń w ostatnich tygodniach po swoim ciągłym antysemityzmie. Podobno będzie wypłacał 200 000 $ miesięcznie na alimenty na dzieci i jest „odpowiedzialny za 50% wydatków na edukację ich dzieci, w tym czesne. Jest również odpowiedzialny za 50% wydatków na ochronę ich dzieci”.

Jeśli chodzi o nieporozumienia dotyczące dzieci, rodzice zwrócą się do mediacji, jeśli sytuacja stanie się napięta. Obaj muszą wziąć udział, a jeśli nie, osoba, która się nie stawi, traci prawo do sfinalizowania decyzji.

(Zdjęcie: Harry How/Getty Images)

Czytaj więcej: Kanye West traci piątego adwokata rozwodowego, ponieważ postępowanie z Kim Kardashian trwa

„Jeśli chodzi o majątek, podział majątku odbywa się zgodnie z ich intercyzą” — donosi TMZ. „I zgodnie z intercyzą, zarówno Kim, jak i Kanye zrzekli się alimentów na współmałżonka.

Warto przeczytać!  Recenzja: K-Trap, „Ostatni bicz II”

Zarówno Kardashian, jak i West podczas rozwodu nawiązali nowe relacje. Kardashian spotykała się z Petem Davidsonem, a Ye była łączona z Julią Fox i Chaneyem Jonesem.

[via]