Kanye West mówi, że adidas zamroził pieniądze na jego koncie i nie mógł korzystać z Apple Pay w zeszłym tygodniu [VIDEO]

Kanye West mówi, że adidas zamroził pieniądze na jego koncie Apple Pay

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy Kanye West z pewnością stał się gorącym tematem w mediach społecznościowych. Widziano go w koszulkach „białe życie ma znaczenie”, a także pojawił się w wywiadzie dla Fox News.

Jednak Kanye zaczął robić antysemickie komentarze w mediach społecznościowych i zaczął tracić umowy reklamowe. Nastąpiło to po tym, jak zmusił go do wycofania się z umowy z Adidasem. Wkrótce po antysemickich komentarzach Kanye stracił umowy z Balenciagą, CAA i innymi. Utrata adidasa spowodowała nawet, że Ye nie jest już certyfikowanym miliarderem.

Sytuacja wydaje się pogarszać dla Kanye, jeśli chodzi o utratę pieniędzy. W nowym wywiadzie z Anthonym Brianem Loganem Ye mówi, że adidas był w stanie zamrozić pieniądze na jego koncie. Cztery noce temu próbował nawet użyć Apple Pay, ale nie był w stanie.

Warto przeczytać!  Matroda „Jack The House 3” jest gotowa na parkiet taneczny

Kanye powiedział dalej, jak taka sytuacja może się przydarzyć każdemu. Wyjaśnił, że jeśli ktoś powie niewłaściwe komentarze, może to być wynikiem tych.

Zobacz poniżej, jak Kanye West mówi o zamrożeniu pieniędzy na koncie adidas.

Kanye West mówi, że adidas zamroził pieniądze na jego koncie Apple Pay

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…