Kanye West nakazał płacić Kim Kardashian 200 000 dolarów miesięcznie na alimenty

Kim Kardashian i Kanye West sfinalizowali rozwód.

We wtorek (29 listopada) TMZ poinformowało, że raper z Chicago zgodził się płacić Kardashianowi 200 000 dolarów miesięcznie alimentów na dzieci. Ponadto jest odpowiedzialny za 50% wydatków na edukację i bezpieczeństwo ich dzieci. Osobowość medialna podobno będzie miała dzieci przez 80% czasu, ale oboje otrzymali wspólną opiekę i „równy dostęp”. 200 000 $ jest płatne pierwszego dnia każdego miesiąca i musi zostać przelane na jej konto.

Zgodnie z ugodą, jeśli kiedykolwiek dojdzie do sporu dotyczącego ich dzieci, oboje rodzice zgodzili się na udział w mediacji. Jeśli jeden z nich nie weźmie udziału, drugi domyślnie podejmuje decyzję w sporze. Jeśli chodzi o majątek, podział majątku zależy od intercyzy. Zgodnie z intercyzą, zarówno Kardashian, jak i Kanye zrzekli się alimentów.

Warto przeczytać!  Sojourn udostępnia nam nowe „Opcje”

Jak wcześniej informował HOT 97, Kardashian oficjalnie złożył pozew o rozwód w lutym 2021 roku po 7 latach małżeństwa. Rozwód utknął w martwym punkcie, ponieważ Kanye odmówił zaangażowania. Ponad rok później, w marcu, Kardashian poszła do sądu i wygrała walkę rozwodową i została oficjalnie uznana za singielkę przez sądy. Od tego czasu byli w sądzie, próbując sfinalizować opiekę nad swoimi dziećmi North West, Saint West, Chicago West i Psalm West.

W zeszłym miesiącu Adidas oficjalnie zakończył wieloletnią współpracę z Kanye, po tym jak wystosował antysemickie groźby na Twitterze. „Adidas nie toleruje antysemityzmu ani żadnego innego rodzaju mowy nienawiści” – napisała firma w oświadczeniu. „Ostatnie komentarze i działania Ye były niedopuszczalne, nienawistne i niebezpieczne oraz naruszają wartości firmy, takie jak różnorodność i integracja, wzajemny szacunek i uczciwość”. Z tego powodu Kanye nie jest już miliarderem. Według Bloomberga partnerstwo przyniosło Adidasowi prawie 1,7 miliarda dolarów przychodów w 2020 roku i miało wygasnąć w 2026 roku.

Warto przeczytać!  Nick Cannon był hospitalizowany z zapaleniem płuc, ale zapewnia fanów, że to „nic, z czym nie mogę sobie poradzić”