Kanye West poślubia projektantkę Yeezy, Biancę Censori – raport

Podobno Kanye West związał węzeł z projektantką Yeezy Biancą Censori.

W ciągu ostatnich kilku tygodni Ye był w większości poza zasięgiem opinii publicznej. W ciągu ostatnich kilku dni był widziany z projektantką Yeezy, Biancą Censori. Według raportu TMZ opublikowanego w piątek (13 stycznia), ta dwójka jest parą i niedawno się związała. Serwis informacyjny o celebrytach donosi, że West i Censori niedawno pobrali się podczas prywatnej ceremonii, choć nie wygląda na to, aby zrobili to legalnie, otrzymując akt małżeństwa.

Nie jest jasne, kiedy odbyła się ceremonia, chociaż Kanye i Censori zostali sfotografowani razem z Ye w złotej obrączce na początku tego tygodnia. Raper-producent z Chicago wydał w zeszłym miesiącu nową piosenkę zatytułowaną „Censori Overload” na stronie InfoWar Alexa Jonesa. Censori podobno przez kilka lat pracował jako projektant architektoniczny Yeezy.

Warto przeczytać!  EKSKLUZYWNIE: Sędzia mówi twarde nie; Odmawia odrzucenia walki 50 centów na penisa

Kanye West jest 10 miesięcy usunięty z Kim Kardashian oficjalnie kończąc swoje małżeństwo wygraną w sądzie rozwodowym w marcu ubiegłego roku. W listopadzie ubiegłego roku sfinalizowali wszystko, w tym opiekę nad dziećmi i alimenty. Ye nakazano płacić 200 000 dolarów miesięcznie alimentów na ich czwórkę dzieci Chicago, North, Saint i Psalm.

Od rozstania West spotykał się z wieloma innymi kobietami, w tym z Chaney Jones i aktorką Julią Fox. Fox niedawno ujawniła się i zapewniła, że ​​umawiała się z Ye, aby odwrócić jego uwagę od jego obsesji na punkcie Kim Kardashian.

W czwartym kwartale 2022 r. panował zamęt spowodowany nieobliczalnym zachowaniem, mową nienawiści i ujawnieniem podziwu Hitlera. Wygląda na to, że zaczyna rok 2023 z myślą o miłości.

Warto przeczytać!  Po 5 długich latach SZA wypuszcza swój nowy album „SOS”

Zobacz firmy, które zerwały więzi z Kanye Westem

Źródło