Kanye West wychodzi z podcastu Timcast IRL Tima Poola

Kanye West wyszedł z nagrania na żywo prawicowego podcastu Timcast IRL Tima Poola.

W poniedziałek wieczorem (28 listopada) Kanye West wraz z prawicowymi postaciami, Nickiem Fuentesem i Milo Yiannopoulosem, dołączyli do obsady Tima Poola, aby nagrać na żywo podcast Poola, Timcast IRL. Kanał YouTube firmy Pool ma ponad 1,4 miliona subskrybentów i zazwyczaj kieruje swoje treści do prawicowej grupy demograficznej.

Pool skoncentrował dyskusję w programie wokół niedawnej kolacji Ye z Donaldem Trumpem, na której byli również Fuentes i Yiannopoulos. West wyjaśnił, w jaki sposób on i Yiannopoulos połączyli się po tym, jak we wrześniu opublikował swój kontrowersyjny tweet „oszustwo śmierci” dotyczący Żydów.

Pool zaczął kwestionować proces myślowy Kanye, jeśli chodzi o Żydów, na co Kanye odpowiedział: „Czy kiedykolwiek słyszałeś termin„ głosowanie na Czarnych ”? Więc można umieścić nas w jednej sieci, ale dla mnie to nie jest w porządku umieścić je w jednej sieci?”

Warto przeczytać!  Wielki Mistrz Flasha

Po około 15 minutach programu West zagroził, że opuści program, jeśli będzie musiał bronić swoich myśli na temat Żydów. „Dosłownie wyniosę się z serialu, jeśli będę tu siedział i musiał, no wiesz, mówić o:„ Nie można powiedzieć, że zrobili to Żydzi ”, kiedy każda rozsądna osoba wie o tym”.

Przed szturmem Ye zaczął twierdzić, że wierzy, że Bóg odbiera mu wszystko, aby mógł być używany jako puste naczynie.

Następnie Pool odpowiedział i powiedział: „Myślę, że byli wobec ciebie wyjątkowo niesprawiedliwi”.

– Kim są „oni”? — wtrącił się Zachód.

„Prasa korporacyjna. Nie używam tego słowa w sposób, w jaki, jak sądzę, wy używacie” – odpowiedział Pool.

Warto przeczytać!  Jak skończyć na liście zakazu lotów za bycie głupim!

– Ale to oni, prawda? — zapytał Fuentes.

– Nie, nie jest – odparł Pool.

Wydawało się, że ta odpowiedź Poola doprowadziła Westa do punktu krytycznego podczas wywiadu. — Co masz na myśli, mówiąc, że nie? wystrzelił z powrotem do Tima.

„Dobra, a co z…” Zaczął Pool, gdy można było usłyszeć, jak Kanye zdejmuje słuchawki poza ekranem, a potem idzie po ekranie w tle ujęcia z kamery Tima, gdy Tim pyta: „Wychodzisz?”

– Odszedł – kontynuował Pool, pomimo nieobecności Westa. „Powiem to od razu: chcecie poruszyć ten temat, a potem myślicie, że nie będziemy rozmawiać?”

Yiannopoulos i Fuentes wkrótce poszli za Kanye.

Według redaktora Spectator, Amber Athey, która twierdziła, że ​​była obecna na dzisiejszym kręceniu serialu, Kanye wziął garść ciasteczek przed opuszczeniem studia Poola.

Warto przeczytać!  PRZYSZŁOŚĆ POWRACA Z WIDEO DO „712PM” W REŻYSERII TRAVIS SCOTT

Zobacz, jak Kanye West wychodzi z nagrania Timcast IRL Tima Poola

Zobacz firmy, które zerwały więzi z Kanye Westem