Kasland publikuje nowy film

Pochodzący z Teksasu raper, Kasland, właśnie udostępnił najnowszy teledysk ze swojego nowego albumu „No More Sick Days”. Raper połączył siły ze współpracownikiem i wieloletnim przyjacielem, aktorem/raperem Arifem S. Kinchenem (The Wash z Dr. Dre i Snoop Doggiem, Pierce Washington z Saints Row, The Fresh Prince of Bel-Air itp.), aby przynieść nam teledysk „Nostalgia”.

Teledysk został nakręcony w południowo-środkowej części Los Angeles w Kalifornii i zawiera epizodyczny występ gwiazdy, DJ Vicious Lee (DJ zmarłego Tupaca Shakura). Sprawdź wideo poniżej:

Hulda Hicks urodziła się na Brooklynie w Nowym Jorku pod koniec lat 70., w czasie, gdy muzyka hip-hopowa dopiero wyłaniała się jako forma sztuki. Całe jej życie było pod wpływem kultury, ponieważ dorastała w epicentrum ruchu twórczego.
Jako wykształcony muzyk i wokalista, Hulda zetknęła się z branżą w wieku dwudziestu kilku lat i pracowała nad projektami z kultowymi postaciami, takimi jak Chiffons, The Last Poets i Montell Jordan, by wymienić tylko kilka. Jej pasja do muzyki rozszerzyła się poza scenę na stronę, kiedy zaczęła pisać teksty reklamowe i artykuły jako wolny strzelec dla kilku podziemnych publikacji.
Pisemna recenzja z „Jubilee Huldafire” jest tak autentyczna, jak to tylko możliwe, pochodząca od jednego kreatywnego umysłu, który ma wyjątkowy głos, na papierze i osobiście.

Warto przeczytać!  Sheesh: Ten pastor wprost napinał całe swoje zgromadzenie!

Źródło