Keith Kugo jest w przyszłości „CURIOSITY 1” już w sprzedaży

Keith Kugo jest multidyscyplinarnym artystą specjalizującym się w produkcji muzycznej, architekturze i malarstwie. Keith zawsze chciał przesuwać granicę w dziedzinie artyzmu, stale rozwijając swoje brzmienie i odmawiając przywiązania do jednego pudełka.

Keith zawsze obejmował i był głęboko związany ze swoimi kulturowymi korzeniami, ponieważ pochodzi z Zimbabwe i nieustannie czerpie z żywych doświadczeń, które były częścią jego dzieciństwa, a także przejścia do życia w Nowej Zelandii i Australii.

Keith jest dobrze zorientowanym klawiszowcem i producentem z dyskografią muzyki zmieniającej gatunki, która uzupełnia jego podejście do projektowania i sztuki. Jego obecnym przedsięwzięciem jest wydanie kolejnej EP-ki w 2022 roku i kontynuacja artystycznej podróży.

Po wydaniu debiutanckiej EP-ki Convergence w sierpniu 2022 roku, Keith Kugo powraca z kolejną EP-ką – zatytułowaną „CIEKAWOŚĆ 1”. Obejmuje sześć utworów i łączy zaraźliwe aranżacje wokalne Keitha z futurystyczną produkcją, która z łatwością przenosi słuchacza do jego dźwiękowego świata. Niniejsza EP-ka jest pierwszym tomem z wieloodcinkowej serii. Ogólna zawartość liryczna tej EP-ki jest bardziej introspektywna w utworach takich jak „Digital”, w których wyraża on wyzwania związane z poruszaniem się w relacjach w kontekście mediów społecznościowych. Uwaga Keitha na produkcję nie zniknęła z eklektycznych, mocnych hymnów, takich jak „Kawasaki”, które malują żywe sceny.

Warto przeczytać!  Bobby Shmurda - awanturniczy buntownik niesłusznie przemawiający na temat morderstwa króla Von

Keith nadal toruje sobie drogę z niewiarygodnie wyjątkowym podejściem i wygląda na to, że nie planuje zwalniać w najbliższym czasie.