Keith Murray – Decasi

#image_title

Naciskając przycisk odtwarzania na płycie, której nigdy nie słyszałeś, zawsze zastanawiasz się, czy będzie dobra, czy zła, ale w przypadku niektórych artystów nie chodzi o to, czy będzie dobra, czy zła, ale jak dobra. Z Keitha Murraya nowa piosenka „Decasi” to nie tylko piosenka, która spełnia oczekiwania, ale przewyższa wszystko, co można z nim umieścić, prezentując jego legendarny talent.

Keitha Murraya cuda w opowiadaniu historii w swojej nowej piosence „Decasi”. Emcees od dawna są naszymi komentatorami wiadomości kulturalnych, będąc obserwatorami i narratorami naszych czasów. Keith obejmuje tę tradycję i dostarcza arcydzieło z przejmującymi rymami, które przenoszą nas do nowego świata komiksu „Decasi The Lost World”, jednocześnie przyjmując jego artyzm, który dowodzi swoją supermocą w jego podejściu, wykonując pracę w prawdziwy sposób .

Warto przeczytać!  Rayven Sprawiedliwość – Zasięg

Keitha Murraya „Decasi” to hip hop, który ucieleśnia kreatywność i opowiadanie historii, z których zbudowano ten gatunek. Jest wyrazisty w szczegółach, aby pokazać siłę słowa i maluje obraz, który jest po prostu wciągającą pracą każdego kina, a także sprawia, że ​​​​chcemy dowiedzieć się więcej o tym nowym dziele sztuki, które pojawia się na świecie.

Sprawdzić Keitha Murraya „Decasi” poniżej i śledź go na Instagramie. Pozostańcie globalni, moi przyjaciele!

Źródło