KEITH ROBBINS DOKONUJE GŁÓWNYCH PUNKTÓW WYKONAWCZYCH NA POCZĄTKU 2023 ROKU

784853ED-B8BE-4DA3-BDDD-CEB53AFA27F7-375x500 KEITH ROBBINS DOKONYWANIE GŁÓWNYCH PRZESUŃ NA KIEROWNICTWO NA POCZĄTKU 2023 ROKU

Poznaj Keitha Robbinsa, odnoszącego sukcesy przedsiębiorcę pochodzącego z południowo-zachodniej Filadelfii, który urodził się ze świadomością swojej wartości. Stając się znanym przedsiębiorcą, Keith został założycielem Self Wealth, platformy motywacyjnej dostępnej w mediach społecznościowych. Dzięki platformie Self Wealth Keith Robbins dotarł do mas i zainspirował je, popychając je do osiągania nowych wyżyn i pokonywania wszelkich przeszkód, które mogłyby przeszkodzić im w osiągnięciu sukcesu.

Mając na swoim koncie kilka zwycięstw, Keith może spojrzeć wstecz i zobaczyć, jak trudna była jego podróż z różnymi wyzwaniami, które pojawiły się po drodze do sukcesu. W niedawnym wywiadzie dla Robbinsa powiedział, że miał kilka poważnych niepowodzeń, z którymi musiało minąć trochę czasu. Jednym z największych wyzwań, przed którym stanął, była śmierć wielu członków rodziny. Robbins wcześnie stracił matkę, brata i babcię, „którzy byli dla mnie bardzo ważni i pomogli mi stać się osobą, którą jestem dzisiaj” – powiedział Robbins. Mimo przeciwności losu, Keith Robbins pozostał czujny i skupiony, co ostatecznie przywróciło mu pierwszorzędną pozycję.

Warto przeczytać!  Gunna, Kendrick Lamar, Lil Uzi Vert i inni w „Wybranych na koniec roku” Jay-Z 2022

Rok 2023 wygląda zupełnie inaczej dla Keitha, ponieważ jest teraz w stanie bez wysiłku wykonywać główne ruchy na poziomie wykonawczym. Ma wielkie plany rozszerzenia swojej platformy Self Wealth poprzez współpracę z czołowymi influencerami motywacyjnymi. Można śmiało powiedzieć, że Keith znacznie zwiększy swój sukces w najbliższej przyszłości.

© 2023 Logan. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Źródło