Kevin Hart powraca z 7. sezonem „Cold As Balls”

Kevin Hart rozśmieszył miliony ludzi na całym świecie swoimi specjalnymi komediami, filmami i programami telewizyjnymi. Pochodzący z Filadelfii komik jest także gospodarzem Cold as Balls.

Siódmy sezon Cold as Balls powraca dzisiaj (29 listopada). Sportowy talk show, wyprodukowany przez Hartbeat i OBB Pictures Kevina Harta, będzie emitowany w każdy wtorek na kanale YouTube Laugh Out Loud, na stronie Cold as Balls na Facebooku oraz na stronie Harta na Facebooku.

„Obserwowanie, jak Cold Balls rośnie w ciągu ostatnich sześciu sezonów, było bardzo satysfakcjonujące i nie mogę się doczekać, aż fani zobaczą, co nadejdzie w sezonie 7” — mówi Kevin Hart.

Legendarny komik stand-up kontynuuje: „W tym sezonie możecie spodziewać się skandalicznych historii i jeszcze więcej śmiechu, podczas gdy ja zagłębię się w życie niektórych z najwspanialszych gości, z którymi miałem przyjemność wisieć”.

Warto przeczytać!  Adwokat Tory Lanez mówi, że Megan Thee Stallion miała stosunki seksualne z Tory Lanezem, Benem Simmonsem i amp; DaBaby!

##> ##>

Mistrz NBA/8-krotny gwiazdor NBA Dwight Howard jest pierwszym gościem Kevina Harta. Allen Iverson, Austin Ekeler, John Wall, Kelsey Plum i Patrick Beverley również pojawią się w nadchodzącym sezonie Cold as Balls.

„Tworzenie tego programu z Kevinem, aby dotrzeć do ponad miliarda ludzi przez ponad pół dekady, było niesamowitym i pokornym doświadczeniem” — powiedział Michael D. Ratner, założyciel i dyrektor generalny OBB Media.

Ratner dodaje: „Jesteśmy bardzo dumni z rozpoczęcia siódmego sezonu; z każdym kolejnym sezonem rośnie nasza widownia, a ich wsparcie dla serialu nie przestaje mnie zadziwiać. Jesteśmy bardzo wdzięczni fanom za ich nieustające wsparcie.”

Cold as Balls zgromadził ponad Do tej pory łącznie 1,4 miliarda wyświetleń. W 6. sezonie Cold as Balls Kevin Hart przesłuchiwał gwiazdy sportu, takie jak Marshawn Lynch, Malcolm Jenkins, Sasha Banks i Shaun White. Poprzednie odcinki Cold as Balls można przesyłać strumieniowo w Peacock, Tubi, The Roku Channel i innych aplikacjach.

##> ##>