Keyshia Cole odpowiada fance, która powiedziała, że ​​„poniża” swoją zmarłą matkę

#image_title

Keyshia Cole musiała wyprostować trolla.

Internauta oskarżył Keyshię o „poniżanie” jej zmarłej matki. Osoba napisała na Twitterze: „Powiedziałam to! Jak tylko Keyshia [Cole’s] mama umarła, miała zamiar [use] skorzystaj z tej okazji, tak jak ona zawsze to robi, i spraw, by zadziałała na jej korzyść”. Kontynuuje: „Teraz kręci film o Frankie, czyli sposób, w jaki poniża ich dla swojej korzyści”.

KC odpowiedziała na Twitterze: „poniżając moją matkę? Chciałem dla mojej mamy jak najlepiej. Wolisz moją historię, a nie moją historię? Czasami mam [to]. Ale moja prawda jest moją prawdą”. Keyshia kontynuowała: „Po prostu żyję głośno. (Podczas gdy niektórzy cierpią w milczeniu.) Ale to przyjdzie ze wszystkim, co robię. Więc mów SWOJĄ prawdę, ale twoja nie jest moja.”

Warto przeczytać!  50 Cent był zaskoczony, ile milionów dolarów wydał na opłaty prawne od 2003 roku

Spójrz:

Frankie zmarła w zeszłym roku około swoich 61. urodzin w wyniku przypadkowego przedawkowania. W hołdzie KC powiedział: „BĘDZIE GOŁĘBIE I MOTYLE WYPUSZCZĄ SIĘ BEZPOŚREDNIO PO nabożeństwie, JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ”. Mówiła dalej,

„PROSZĘ TEŻ WYŚLIJ MOJĄ SIOSTRĘ [Elite Noel] Twoje życzenia powrotu do zdrowia PROSZĘ COVID przedłużył tę usługę, ALE MOJE MATKI CHCIAŁY MIEĆ WSZYSTKIE JEJ DZIECI W JEDNYM MIEJSCU W JEDNYM CZASIE!!!!!” Skończyła się na

„Więc staramy się, aby tak się stało!!!! BARDZO CHCIAŁABYM ZOBACZYĆ TAM WSZYSTKIE MOJE RODZEŃSTWO!!!!” WSZYSTKO [seven purple heart emojis] z nich!!!!!!”

Keyshia pracuje nad swoim ósmym albumem studyjnym. W 2021 roku ogłosiła, że ​​odchodzi na muzyczną emeryturę, ale pobłogosławi fanów swoim ostatnim projektem. Kilka tygodni temu pokazała się w studiu.

Warto przeczytać!  Stephen A. Smith niszczy Zacha Wilsona, nazwij go „śmieciem”

W zeszłym roku, podczas wywiadu z Essence, Keyshia opowiedziała o tym, dlaczego odkłada słuchawkę. Powiedziała: „Przez sekundę powiedziałam sobie, że po prostu [wasn’t] nie będzie już tworzył muzyki. Ale to było przed śmiercią mojej mamy, a potem wydarzyło się o wiele więcej. już się podpisałem [the] umowę, którą mam na miejscu, więc muszę wypełnić ten obowiązek”.

Kontynuowała: „Ale nie tylko to, że po śmierci mojej matki postawiło mnie to z perspektywy wielu innych rzeczy. Postanowiłem więc dokończyć swoje zobowiązanie, wydać ten ostatni album – ostatni, jaki planuję wydać”.

Keyshia planuje wydać film biograficzny oparty na jej życiu. Wokalista „Let It Go” powiedział: „Chcę zrobić ten film o moim życiu. Zostało to wychowane [but] były pewne rzeczy, które mi się nie podobały, więc po prostu tego nie zrobiliśmy. Teraz to się stanie”.

Warto przeczytać!  Szacunek: mężczyzna przekonuje nieznajomego, by nie popełniał samobójstwa! „Przytul mnie”

Po przejściu na emeryturę z muzyki planuje również posiadanie kilku firm. Ponadto będzie miała więcej czasu dla mamusi dla swoich synów, 12-letniego Daniela Gibsona Jr. i 2-letniego Tobiasa Khale’a.

Źródło