Kiedy premiera Spotify Wrapped 2022?

Kiedy premiera Spotify Wrapped 2022?

Dziś o północy (28 listopada) Spotify oficjalnie uruchomiło emotikony z hashtagiem na Twitterze na potrzeby tegorocznej premiery Spotify Wrapped. Malutka grafika, która pojawia się, gdy użytkownik wpisze Spotify Wrapped z hashtagiem, przedstawia żółto-fioletowo-pomarańczowe logo Spotify.

„Chcesz być pierwszym, który się dowie, kiedy #SpotifyWrapped jest tutaj? (emoji serca) ten tweet, a my ci przypomnimy!” – czytamy w tweecie.

Co to jest Spotify Wrapped?

Kampania Spotify Wrapped to roczny raport dostarczany indywidualnie każdemu użytkownikowi aplikacji, który szczegółowo opisuje jego nawyki słuchania w ciągu ostatniego roku. Statystyki obejmują najczęściej słuchanych przez użytkowników wykonawców, utwory i podcasty, a także bardziej szczegółowe dane, takie jak liczba godzin spędzonych na słuchaniu treści w Spotify od 1 stycznia.

Warto przeczytać!  GRIP wypuszcza wideo do „Cook Up”

Przejrzystość platformy w zakresie osobistych statystyk użytkowników sprawiła, że ​​Wrapped stało się corocznym wirusowym wydarzeniem dla marki. Podczas gdy inne platformy streamingowe, takie jak Apple Music, próbowały powtórzyć reakcję, jaką otrzymuje Spotify, żadna inna marka nie była w stanie zgromadzić pozornie rosnącej uwagi, jaką Spotify gromadzi każdego roku.

Krążą pogłoski, że okres śledzenia Spotify dla Wrapped rozpoczyna się 1 stycznia każdego roku i kończy w Halloween, 31 października. W tym roku było jednak pewne zamieszanie, kiedy Spotify odpowiedział na blog PopCrave na Twitterze w usuniętym tweecie co nawiązywało do okresu śledzenia rozciągającego się po 31. Pozostaje niepotwierdzone dokładnie, kiedy są daty rozpoczęcia i zakończenia Wrapped.

Kiedy premiera Spotify Wrapped 2022?

Na razie nie ma oficjalnej daty premiery 2022 Wrapped. Jednak historycznie moment ten jest zwykle wprowadzany pod koniec listopada lub na początku grudnia. Ponieważ Spotify uruchomiło swój oficjalny hashtag 2022 na Twitterze, wraz z wpisem, można założyć, że Wrapped pojawi się raczej wcześniej niż później. Być może nawet już dziś lub jutro (29 listopada).

Warto przeczytać!  Policja w Houston oskarża 33-letniego Patricka Xaviera Clarka o spowodowanie śmierci Takeoffa

Platforma drażniła się z 2022 Wrapped tweetem 22 listopada.

Zobacz najczęściej odtwarzane utwory hip-hopowe na Spotify w 2021 roku