Kobieta, która była w domu, w którym Pop Smoke stracił życie w 2020 roku, zastanawia się nad tym, co widziała tamtej nocy w „Hip Hop Homicides” [VIDEO]

Kobieta w domu Pop Smoke, która była celem ataku, ponownie zabiera głos

W lutym 2020 roku hip-hop stracił jedną ze swoich największych wschodzących gwiazd, czyli Pop Smoke. W tym czasie 20-letni raper z Brooklynu płonął swoją muzyką. Pop wydał swój mixtape „Meet The Woo”, który zawierał przełomowy singiel „Dior”.

10 dni przed śmiercią Popa wydał kontynuację Meet The Woo, która zawierała 16 piosenek, w tym takie hity jak „War” z udziałem Lil Tjay i „Shake The Room” z udziałem Quavo. Przy tym projekcie współpracował także z Fivio Foreign, PnB Rock, A Boogie Wit Da Hoodie, Gunna i innymi.

Jednak we wczesnych godzinach lutego 2020 r. Pop został zastrzelony podczas napadu na dom. Czterech podejrzanych weszło do jego Hollywood Hills Airbnb, gdy Pop został zaatakowany podczas wychodzenia spod prysznica. Miało to miejsce około 4:30 rano. Mówi się, że strzelec miał 15 lat, ponieważ on i dwóch innych podejrzanych zostało aresztowanych tego lata. Ten 15-latek został poinstruowany, aby uderzyć Popa wazonem zamiast do niego strzelać, ale tak się nie stało.

Warto przeczytać!  Nas – Thun (wideo dla dorosłych) 2022

Morderstwo Popa jest teraz również podkreślane w serialu dokumentalnym „Hip-Hop Homicides”. telewizjaz Van Lathanem. Lathan rozmawiał z Amelią Rose, kobietą obecną w domu w czasie strzelaniny. Wcześniej otworzyła się na temat traumy, której doznała, gdy ponownie zanurzyła się głęboko w tę noc.

– Tatuś powiedział, że idzie na górę. Siedzę na łóżku i zaczynam się rozbierać, a on powiedział: „Dobrze, wrócę”. Szedł do toalety. To jego ostatnie słowa. I słyszę jakiś hałas. Facet był w masce, a jego pistolet jakby patrzył na mnie. Jego oczy tak bardzo mnie przerażają. Biegną do toalety. Pop krzyknął: „Co?!”.

Kobieta w domu Pop Smoke, która była celem ataku, ponownie zabiera głos

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…

Warto przeczytać!  D'USSE Cognac świętuje z Dr. Woo współpracę w ramach limitowanej edycji zestawu szklanek podczas Miami Art Basel