Kobieta opowiada o przerażających doświadczeniach związanych z wykorzystywaniem seksualnym własnego syna

#image_title

Kobieta dzieli się przerażającymi szczegółami napaści seksualnej swojego syna

Jednej kobiecie przydarzyło się coś nie do pomyślenia. Dzieci zrobiły szokujące rzeczy swoim rodzicom i innym dorosłym, ale to zabiera ciasto. Nawet przy szokujących wiadomościach ta wiadomość wprawiła wiele osób w osłupienie. Kobieta powitała własnego syna w swoim domu, a on narzucił się na nią po raz drugi. Według starego posta na Facebooku, to już drugi raz, kiedy jej się to przytrafiło. Za pierwszym razem mu wybaczyła i kazała swoim przyjaciołom modlić się za niego. Tym razem go wyrzekła.

Często mówi się, że nie ma głębszej więzi niż ta między matką a synem. Jednak ta sytuacja podważa to stwierdzenie. Ten syn nie tylko nie miał problemu ze zranieniem własnej matki, ale matka wyrzekła się syna. Biorąc pod uwagę to, przez co syn wystawił swoją matkę, miała prawo się go wyrzec. Ponadto mówi, że ma nadzieję, że jej dziecko spędzi resztę życia za kratkami.

Warto przeczytać!  Adele mówi o terapii, rozwodzie, podczas rezydentury w Las Vegas l GMA

W minioną sobotę pewna kobieta powitała w swoim domu syna i kobietę, prawdopodobnie jego dziewczynę. Po pewnym czasie kobieta odeszła, mówiąc, że odbierze syna, zostawiając go samego z matką. Według matki, jej syn zwabił ją do łazienki, gdzie zaczął jej grozić. Potem ją pobił, a następnie wykorzystał seksualnie. Teraz dzieli się swoją historią na Facebooku, aby szerzyć świadomość.

Kobieta dzieli się przerażającymi szczegółami napaści seksualnej swojego syna

Lubię to:

Tak jak Ładowanie…

Źródło