Kolektyw KUMO wzywa Clouds of Destiny ze swoim „OFFUSCATO | Tom. Kompilacja 002′

#image_title

KUMO Collective to rodzina i wytwórnia jak żadna inna. Od ich zdumiewającej wizji i wkładu w scenę, po zestaw artystów i muzykę jako całość, ich kontakt z rzeczywistością wywarł wpływ na wielu. A teraz, z ich OFFUSCATO | Tom. Kompilacja 002 w pełni, kończą rok 2022 potężnym hukiem częstotliwości i tonów. Pozostawiając monumentalny krater w samej naszej planecie. Pełen tajemnic i odkryć. Artyści tacy jak Gudboy, H4nt, Joro Dudovski i inni stworzyli indywidualne dzieła, aby uhonorować rodzinę KUMO, a także ich przyszłość.

W 2018 roku, wraz z wydaniem pierwszego albumu/kompilacji, OFFUSCATO stało się absolutną podstawą ich podróży jako kreatywnej rodziny. Sprawiając, że artyści błyszczą na zupełnie nowym poziomie. Wprowadzanie najbardziej unikalnej i innowacyjnej muzyki elektronicznej do tej pory. I tego właśnie można się spodziewać po tomie 002. Pełnego serca, emocji i czystego talentu pokazanego na najwyższym szczycie blasku.

Warto przeczytać!  Geno Five udostępnia nową refleksyjną piosenkę zatytułowaną „BODY”

Od oszałamiających melodii po nie z tego świata aranżacje, artyści poza tym albumem przeszli całkowicie w zupełnie nowy wymiar bezpieczeństwa i spokoju. Każde dzieło sztuki składa się z nieprzewidywalnego projektu dźwiękowego, uderzających w głowę struktur rytmicznych i anielskich przedstawień samych artystów. Tempo, które płynie przez cały czas, zabiera słuchacza z nóg i wpada w chmury odrodzenia. Nie wspominając już o różnorodności w każdym utworze, która wywołuje ogromny uśmiech na twarzy i płyną łzy. Sprawia, że ​​jesteś wdzięczny za to, że żyjesz i słuchasz tego stylu sztuki. Dlatego nie zapomnij okazać swojego najwyższego wsparcia, przesyłając strumieniowo OFFUSCATO | Tom. 002 wszędzie za pośrednictwem KUMO Collective!