Kosmiczna przygoda z Ucancallmety

Ci, którym nie udaje się myśleć nieszablonowo, w końcu wpadną w pułapkę. Kreatywność to najważniejsze narzędzie, jakie artysta może mieć do dyspozycji. Pozwól sobie w pełni wykorzystać swój potencjał, podróżując mniej uczęszczaną drogą.

Nasza historia rozgrywa się w niezbyt odległej galaktyce (dokładnie w Los Angeles). Student kultury Hip-Hop tzw Ucancalmety ciężko pracuje, studiując formę sztuki melodii muzycznych. Często wahający się przed wyrażaniem siebie, wszystko zmienia się po odkryciu terapeutycznego charakteru tworzenia muzyki. W ten sposób odnalazł swój twórczy głos i jest teraz gotowy do wystrzelenia na orbitę.

Przygody w kosmosie TY to pełnometrażowa ścieżka dźwiękowa, która łączy się z komiksem. Scenariusz Tyrella Watlera i zilustrowane przez Eryka Bacona, komiksowa część współpracy jest już dostępna do kupienia na Amazon. Ścieżka dźwiękowa wkrótce pojawi się na Spotify i Apple Music, ale dla zainteresowanych dostępna jest już opcja wstępnego zapisu. Nie przegap tego doświadczenia i pamiętaj, aby wejść już dziś!

Warto przeczytać!  Fala prętów - mam rację

Aby uzyskać więcej wiadomości związanych z muzyką i zapytań biznesowych, możesz śledzić Ucancallmety na Instagramie @ucancallme_ty lub bezpośrednio do niego uderzyć Ucancallmety@gmail.com.

Link źródłowy:
https://rapolympus.com/2021/08/02/a-space-adventure-with-ucancallmety/