Koszulka z autografem Kobe Bryanta ma osiągnąć cenę 7 milionów dolarów na aukcji

#image_title

Polecany film HipHopWired

BLISKO

Źródło: ANGELA WEISS / Getty

Minęły trzy lata od szokującej i tragicznej śmierci legendy NBA, Kobe Bryanta, i choć już go nie ma, jego cień wciąż kładzie się cieniem na koszykówce, a pamiątki po nim okazują się gorącym towarem na ulicach.

Według TMZ, koszulka Kobe Bryanta z jego autografem z sezonu 2007-2008 MVP ma trafić na aukcję dzięki uprzejmości Sotheby’s, a szacunki przewidują, że może ona przynieść nawet 7 milionów dolarów. Fioletowe i złote nici, które Kobe nosił podczas swojego pamiętnego sezonu, będą obowiązkowym elementem historii, ponieważ to właściwie jedyny raz, kiedy pięciokrotny mistrz NBA zabrał do domu trofeum Maurice’a Podoloffa za jego niezwykłą grę w tym roku.

Warto przeczytać!  Wspomnienie dnia: Wiz Khalifa – We Dem Boyz

Sotheby’s, który jest gospodarzem Aukcjamówi nam, że przedmiot jest „najcenniejszą koszulką noszoną przez Kobe Bryanta, jaka kiedykolwiek pojawiła się na aukcji”, ponieważ legenda Lakers „zdobyła łącznie 645 punktów w ciągu 8 miesięcy w tej koszulce”.

W tym sezonie zdobywał średnio 28,3 punktu, 6,3 zbiórki i 5,4 asysty na mecz i poprowadził Lakers do finałów NBA.

Co również sprawia, że ​​koszulka jest tak rzadka — Kob podpisał sprzęt, wpisując swoje imię na wyszytym numerze z tyłu.

Dla Twojej informacji, to jest ta sama koszulka, którą Kobe szarpał w pierwszej rundzie play-offów w 2008 roku — jedno z najbardziej kultowych zdjęć Bryanta wszechczasów.

Człowieku, mamy nadzieję, że ktokolwiek wygra tę aukcję, nie będzie chodził w kółko z Graalem Graala, jakby to był kolejny dzień w biurze. Wszyscy wiecie, że milionerów to nie obchodzi. Z drugiej strony to ich pieniądze, więc jest jak jest.

Warto przeczytać!  ATL JACOB I WICKED MONEY FAMILY UNWRAP DEBIUT ŚWIĄTECZNY ALBUM WICKED MONEY FAMILY

Aukcja rozpocznie się 2 lutego i ma przynieść od 5 do 7 milionów dolarów po jej zakończeniu, ale nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby przekroczyła oczekiwania i wyniosła 8 milionów dolarów, podobnie jak numer koszulki Kobego OG, 8.

Jak myślicie, za jaką liczbę zostanie sprzedana koszulka z autografem Kobe Bryanta? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło