Kot Doja, który ma przejść operację powiększenia piersi, chce, żeby zostały „podciągnięte”

Podczas gdy Doja Cat może czuć się najpiękniejsza po zgoleniu włosów i brwi, jest tak niezadowolona z innej części swojego ciała, że ​​rozważa operację.

Twórca hitu „Say So” pojawił się na okładce magazynu Dazed Winter 2022 The Beautiful Issue na początku tego tygodnia. Doja Cat udzieliła również szczegółowego wywiadu, ujawniając: „Nigdy w życiu nie czułam się piękniejsza”.

Jednak mieszkaniec Los Angeles przyznał, że jest kilka poprawek, które chce wprowadzić do swojego ciała. Strona fanów Doja Cat udostępniła cytat z jej wywiadu Dazed z podpisem, dodając „o jej decyzji, by nie poddać się operacji”.

Cytat, o którym mowa, brzmiał: „Teraz dla mnie piękno jest przeciwne. Uwielbiam, kiedy bierzesz coś, co może być klasycznie piękne, przekręcasz to i czynisz swoim własnym. Chcę, żeby moi fani nauczyli się, że nie muszą być tacy jak wszyscy…

Warto przeczytać!  Absolutnie obrzydliwe: historia tego, co 17-latek zrobił swojej matce!

Doja Cat wkrótce odpowiedziała na tweet, odpowiadając: „??? Chirurgia?” przed dodaniem nie pamiętała kontekstu cytatu.

Niemniej jednak, gdy fan odpowiedział: „Nie masz operacji. Wiemy o tym – Doja Cat dokonał rewelacji.

„Dosłownie mam zamiar poddać się operacji tej zimy lmao” — stwierdziła. „Chcę tylko, żeby mój t###### był podciągnięty, ponieważ niektóre z moich topów nie pasują tak, jak bym chciał”.

Obraz

Obraz

Co więcej, Doja Cat może mniej przejmować się tym, co jej fani myślą o jej decyzji o ulepszeniu jej ciała. Po tym, jak jeden z nich napisał na Twitterze, że nie będą już fanami Doja Cat, jeśli przejdzie operację, gwiazda klasnęła. „Nie daję af###”, stwierdził Doja otwarcie.

Warto przeczytać!  Anthony Davis zostaje pierwszym graczem NBA, który osiągnął tę linię statystyk

Laureatka nagrody Grammy pokazała swoje piersi w sesji dla magazynu Dazed, mając na sobie tylko jaskraworóżowy kabaretki.

Obraz

W zeszłym miesiącu zrobiła furorę dzięki swojemu urodzinowemu stylowi topless, podbijając internet swoimi naturalnymi cyckami. Podczas gdy niektórzy trollowali jej nieulepszone piersi, Doja Cat była nieskrępowana.

„JEŚLI KTOŚ MA NAGIE MNIE Z OSTATNIEJ NOCY, PROSZĘ WYSŁAĆ, BO CHCĘ WYSŁAĆ EM” – napisała na Twitterze.

Obraz