Krayzie Bone zareagował na taniec Herschela Walkera do „Tha Crossroads”: „Co on do cholery robi?”

Wczoraj (18 listopada) wideo, na którym Herschel Walker tańczy na wiecu wyborców w Georgii, stało się wirusowe. Na filmie widać, jak Walker wykonuje kilka wątpliwych ruchów tanecznych do przeboju Bone Thugs-N-Harmony z 1995 roku, „Tha Crossroads”.

Członek Bone Thugs, Krayzie Bone, zwietrzył ruchy taneczne i udał się na Twittera, aby wyrazić swoje zmieszanie.

„Yoooo, co on do cholery robi?” powiedział Krazy.

Ruchy taneczne nie były jedyną rzeczą szokującą dla Krayzie. Fani byli pewni, że Walker nie otrzymał pozwolenia na wykorzystanie „Tha Crossroads” w swojej kampanii. Krayzie potwierdził, że fani mieli rację, mówiąc: „Do diabła, nie było [cleared] i co on do cholery robi, tańczy? sm”

Warto przeczytać!  Yung Miami reaguje po tym, jak Diddy napisał na Twitterze, że nie jest jego poboczną laską

Wygląda na to, że Krayzie nie zamierza go puścić w najbliższym czasie. Kontynuował wyrażając swój szok i rozczarowanie, mówiąc: „Wciąż próbuję dowiedzieć się, czy próbował otworzyć zamek, czy coś. nie możesz otworzyć blokady, aby przejść przez ulice, człowieku.

Dokładnie lol. Nadal próbuję rozgryźć, czy próbował zablokować zamek, czy coś w tym stylu 🤷🏾‍♂️ nie możesz otworzyć blokady, aby przejść przez ulice, człowieku https://t.co/2B8kB85i6p

— krayzie Bone (@iamKrayzieBone) 19 listopada 2022 r

W momencie pisania tego tekstu żaden z pozostałych członków Bone Thugs nie potwierdził posunięć Walkera, jednak fani zachęcali grupę do złożenia przeciwko niemu pozwu.

Krayzie nie wskazał, czy podejmie kroki prawne, jednak zauważył, że „musiał porozmawiać z Hershelem”

Warto przeczytać!  Kanye West rzekomo pokazywał swoje własne taśmy erotyczne pracownikom Yeezy i był poza tym wyjątkowo nieprofesjonalny

Muszę porozmawiać z Hershelem

— krayzie Bone (@iamKrayzieBone) 19 listopada 2022 r